Jubileusz orkiestry OSP Lipka!

  • 05.02.2020, 16:21 (aktualizacja 06.02.2020, 11:09)
  • iej
Jubileusz orkiestry OSP Lipka!
Już 25 lat działa Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Lipce pod batutą Mariana Kukowskiego kapelmistrza orkiestry.

Jubileuszowe uroczystości odbyły się w sobotę 1 lutego 2020r. w sali GOK w Lipce, a rozpoczęły się wspaniałym koncertem orkiestry, w trakcie którego usłyszeliśmy muzykę poważna, rozrywkową, a także filmową.

Pan Marian Kukowski wraz z orkiestrą otrzymali gromkie brawa, a następnie w ust zaproszonych gości usłyszeli słowa uznania, gratulacje i podziękowania za swoją, tak wyjątkową działalność muzyczną oraz życzenia kolejnych 25 lat istnienia.

Wójt Gminy Lipka Przemysław Kurdzieko podziękował Panu Marianowi i orkiestrantom za to, że swoją muzyką uświetniają ważne uroczystości i wydarzenia w Gminie Lipka oraz wręczył pamiątkowy grawerton z życzeniami oraz czek finansowy.

UG Lipka

iej

Zdjęcia (41)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Piłeś-nie pisz
Piłeś-nie pisz 06.02.2020, 09:19
OSP Lipka... Litości!

Pozostałe