Konferencja u burmistrza

  • 28.01.2020, 12:30 (aktualizacja 28.01.2020, 13:36)
  • iej
Konferencja u burmistrza Gabriel urodził się 3 stycznia 2020 roku

Dzisiaj zwołano konferencję prasową u burmistrza Adama Pulita, poświęconą aktualnym sprawom, m.in. Funduszom Norweskim. Złotów jest w gronie miast, które mają dużą szansę na pozyskanie ogromnych środków - od 3 do 10 mln euro, których nie trzeba zwracać. Aby zdobyć fundusze norweskie należy wykonać olbrzymią pracę, oby ze skutkiem pozytywnym. Zakwalifikowano 54 miasta, wsparcie otrzyma 15, Złotów aktualnie jest na 30 miejscu. W konferencji uczestniczyli także eksperci ze Związku Miast Polskich - Grzegorz Kamiński, Zdzisław Czucha i Jakub Jaźwiec. Osią ubiegania się o środki norweskie jest hasło Złotów. Wielkopolskie Zdroje.

W procesie zabiegania o środki z Funduszu Norweskiego potrzebny będzie bardzo szeroki udział mieszkańców miasta. Nawet jeśli Złotów nie uzyska środków z Funduszu, wypracowany zostanie niezwykły przydatny Plan Rozwoju Lokalnego. Złotów w trakcie starania się o dofinansowanie z FN nie poniesie żadnych kosztów. 

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Fifa
Fifa 28.01.2020, 14:23
Zadziwia brak programu dla tych "Zdrojów" ! W Złotowie nawet taki niewybredny Prezydent się nie pożywi gdyż musi udać się do Kujanek bo tam można zjeść. A w Złotowie dwie knajpy na krzyż (więcej krzyży niż knajp) żyjacych zgodnie z cyklem natury - chrzciny - komunia - slub - lecie - stypa i dla zdrojowego turysty raczej tam miejsca nie ma. Można zawsze gratisowo powciągać czarny , węgielny dym. To się nie zmieni. Tężni nie ma, na Miejskim łódek też nie uświadczysz, więc nie bardzo jestem przekonany co do celowości zostawiania tam kasy przez Norwegów. Chyba ,że jakaś agencja reklamowa sprzeda nową wersję listka zdrojowego.
21d
21d 28.01.2020, 14:59
Wielkopolskie Zdroje to cel a nie to co jest.
Wice
Wice 28.01.2020, 19:04
Cel... dobre! Tylko że nazwa już jest i każdy kto tu przyjeżdża widzi, że to żadne zdroje, więc to nie wyrabianie marki tylko antymarki.
Marki nie wyrabia się głupią reklamą ale opinią ludzi, mieszkańców i odwiedzających. A ludzie co widzą? Nazwę ZDROJE i jeden wielki syf ze smogiem.
Lolek
Lolek 28.01.2020, 13:35
Złotów chciałby chociaż trochę tych zdrojów!! Brak architektury z tym związanej! Groty solne, mini tężnie itp

Pozostałe