Karnawałowa tradycja

  • 27.01.2020, 22:18
  • iej
Karnawałowa tradycja
Tradycją szkoły w Stawnicy jest coroczny Bal Karnawałowy - w tym roku odbył się w scenerii zimowej, której tak bardzo brakuje małym i dużym. Postacie z Krainy Lodu podobały się zwłaszcza najmłodszym.

Jak zawsze przedszkolaki, uczniowie, rodzice i nauczyciele postarali się aby zaprezentować się jak najlepiej i sprawić radość najwspanialszej publiczności na świecie. Do Stawnicy zawitały postacie z wielu znanych bajek, były tańce, piosenki, wiersze, kabaret i mini lista przebojów. Brawa od widzów świadczą o tym, że program się podobał. Były wspólne zabawy i tańce, niektórzy zdecydowali się na sesję zdjęciową w otoczeniu postaci z Krainy Lodu. Zjawił się nawet Mikołaj, który również chciał zatańczyć!

iej, foto: K. Dywan

iej

Zdjęcia (99)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe