Stop hejtowi

  • 22.01.2020, 17:07 (aktualizacja 22.01.2020, 17:45)
  • iej
Stop hejtowi

Dzisiaj w sali sesyjnej UM w Złotowie odbywa się spotkanie w sprawie sprzeciwienia się hejtowi w życiu codziennym. Spotkanie zorganizowała Złotowska Rada Kobiet, obecne są władze miasta, przedstawiciele szkół, Policji, opieki społecznej, psycholodzy, przedstawiciele mediów...

W planach ZRK jest oplakatowanie miasta, stworzenie przypinki,  wskazywanie hejtu. 

iej

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Paweł
Paweł 26.01.2020, 13:45
Durnowaty ten babilon. Burmistrz nie powinien tego lansować! Feminizm to marksizm, trockizm, engelsizm. Łatwo to odszukać, poczytać do czego to prowadzi. Silnych kobiet z zasadami to nie dotyka, ale słabe łatwo ulegają manipulacji i potem te rozwody a na końcu pustka i depresja. Zobaczcie statystyki!!!
Stop Brutalizacji Życia.
Stop Brutalizacji Życia. 25.01.2020, 00:42
Mam pytanie,
Kiedy ta pani przeprosi za podważanie 10ciu Przykazań Bożych. Piąte nie zabijaj a aborcja to morderstwo. Z swoim ciałem może pani robić co chce, każdy jest tylko człowiekiem ale propagowanie aborcji na życzenie to barbarzyństwo. Cóż znaczy jakiś nieprzychylny hejt w porównaniu do pozbawienia życia nienarodzonych. Czemóż ma służyć walka o zło przeciw Bogu pod przykrywką walki o złe opinie i wulgaryzmy. Te drugie zło można naprawić i przeprosić nawet za drugiego człowieka. Natomiast za te pierwsze zło nie przeprosi się człowieka bo i człowiek nie ma takiej mocy a o przebaczenie i naprawę tego zła trzeba prosić Boga.
Tak więc niech pani przestanie nawoływać do przewrotności życia, walki o chore ideologie i opuści patronat tej akcji i zajmie się pomocą potrzebującym. Jest pewne że to przyniesie Pani większy pożytek a Bóg z czasem doceni dobrą odmianę i brutalny hejt panią opuści.
Naprawdę wielkie zmiany w człowieku pomagają.
Prawdziwy Antyhejter
Prawdziwy Antyhejter 24.01.2020, 20:24
Pani Katarzyno straciłem ostatecznie swój szacunek do Pani, Przeciw hejtowi wspólnie z hejterami, wstyd Proszę Pani
katolik
katolik 24.01.2020, 16:01
Jeżeli ta pani zostanie wpuszczona ze swoim przekazem do szkół to przenoszę moje dzieci do szkoły w Pile
Ulm
Ulm 26.01.2020, 16:51
I tak 16 osób podjęło decyzje za 600 dzieci . Witamy w pislandzie
Czekamy!
Czekamy! 24.01.2020, 18:51
I wreszcie zlotowskie szkoly odetchną z ulgą. Skończy się blokowanie edukacji wszystkich dzieci i klecenie pism do burmistrza.
tu butla
tu butla 26.01.2020, 16:03
Na jakiej podstawie twierdzisz że się coś skończy
? Wedle mojej wiedzy nasili się sprzeciw wobec zarazy.
T
T 26.01.2020, 17:00
Jedyną zarazą grożącą dzieciom jest nienawiść i ograniczenie swiatopogladowe szerzone przez pislam.
zabawne
zabawne 27.01.2020, 14:51
Ochłoń i zwróć uwagę jaką końcówkę dołożyłeś? To bardzo wymowne, chciałeś zohydzić partię konotując ją z religią Allaha. To bardzo ciekawa logika. Wy lemingi przeciwko?
Czyżby?
Czyżby? 28.01.2020, 00:47
Zabawna jest twoja reakcja. Naprawdę ci wpoili, że wszyscy nie pisowcy to jakieś "lemingi" i "komunisci"? Uwierzyłeś tej propagandzie, że tylko PiS cię wybawi? Uważasz że nie pisowcy nie mogą być katolikami?? Zatem jesteś tak oddany swojej partii jak wyznawcy radykalnej odmiany islamu swojemu Allahowi.
Czego nie rozumiesz?
Do Czyżby
Do Czyżby 28.01.2020, 09:55
Oczywiście PiS to nie sami święci to nie nawet całkowita normalność czy moralność. Tam też są ludzie którzy robią karierę na kłamstwie i za pieniądze, są tam i byli komuniści i ukryci sługusy którzy najbardziej krzyczą jakimi to są prawicowymi patriotami z ciągotami na wschód.
Tak, nie PiS-owcy mogą być katolikami jednak nie mogą nimi być ci którzy opowiadają się za aborcją, gender czy profanacją symboli religijnych. Nie to nie są katolicy a mówienie że postkomunista czy pseudoprawicowiec promujący czyny przeciw chrześcijaństwie może być katolikiem jest sprzeczne z doktryną katolicką. Osoby niemoralne w stosunku do drugiego człowieka jak i broniące ideologi obcej chrześcijańskiej mogą być wierzącymi ale w swoje idee i swojego guru którego celem w Polsce jest zachwianie wiarą katolicką.
Każdy kto nie ma zbruganego krzywdą drugiego człowieka sumienie może być katolikiem bez względu na to czy jest z PiS czy innej partii.
Jak widać wogóle nie znasz i nie rozumiesz jaka jest podstawa różnica pomiędzy wiarą katolicką a islamem dlatego w naszym kraju możesz pisać takie bzdury wyznaniu które usilnie przyklejasz do zwolenników PiS.
szopka
szopka 24.01.2020, 15:57
Hahahahahaha, po co ta szopka?
kto to napisał?
kto to napisał? 24.01.2020, 15:44
"Czuję, że nienawiść do mężczyzn jest zaszczytnym i praktycznym aktem, bo uciśnieni mają prawo do nienawiści klasowej wobec tych, którzy ich uciskają"
nie ma jak prowokacja
nie ma jak prowokacja 24.01.2020, 15:33
Złodziej krzyczy ! Łapać złodzieja!!! Dobre!!!!!!. A jakie żałosne!!!!! A co tam robi redaktorek moralista z "palcem w bucie"? Kręci się tam, może interes ma jaki? Przecież nie przyszedł jako hejter, w innej roli szybciej. Bardziej jako czopek wazelinowy.
Hmm
Hmm 24.01.2020, 15:42
Redaktorek z tego portalu też byl tam obecny. Ciekawe jak zareaguje na hejt w powyższym komentarzu? Czy go usunie?...
do Hmm
do Hmm 24.01.2020, 15:54
Tylko gdzie w tym komentarzu hejt? Podaj definicję skoro wrażliwość masz tak wyregulowana, że boisz sie już nawet pytań?
Hmm
Hmm 24.01.2020, 16:14
Uderz w stół..
Prawo jednak slabo znasz. Za treści obraźliwe uznaje się wyzwiska bez względu na formę zdania. Znak zapytania niczego nie zmienia.
Jak widać na tym portalu walkę z hejtem zaczynają nie od siebie, ale od wszystkich innych.
Uwaga kolejna próba
Uwaga kolejna próba 24.01.2020, 09:00
Widzę, że za wszelką cenę szpica LGBT+- chce wejść do szkół! Każdy pretekst i sposób jest dobry, ale na razie próbują podstępem. Jak tylko wejdą i uśpią czujność dyrektorów to zaczną przemycać swoje chore genderowskie jazdy.
Czuwajmy
Czuwajmy 24.01.2020, 10:08
Oni nie uśpią dyrektorów szkół oni ich powołują. To my musimy być czujni jako ci którzy odpowiadają za zachowanie wartości religijnych i tradycji naszych ojców. To my jako spadkobiercy chrystianizacji którą rozpoczął Mieszko l przez Chrzest 14 kwietnia 966r. przyjęliśmy wiarę chrześcijańską co dało nam równorzędne miejsce w chrześcijańskiej Europie. Teraz odpowiadamy za to co się dzieje bowiem wybraliśmy ludzi którzy jak widzimy dziś promują ludzi LGBT i gender. Chcąc zachować nasza wiarę, tradycję i godność musimy to zmienić aby już nigdy nie powtórzyło się że ludzie ideologicznej zarazy przy pomocy wladzy będą zagrażały naszym dzieciom.
Tak Stop hejtowi i brutalizacji ale apel tej pani nie ma nic wspólnego z PiSem to jej i niej podobnym działania prowadzą do wzrostu agresji nie tylko politycznej.
Bądźmy czujni i wybierajmy mądrze.
Wiara naszych ojców...
Wiara naszych ojców... 23.01.2020, 22:59
Ludzie tego nie kupią. To jest postawione na zgnitych fundamentach, fałszywych autorytetach. Od siebie zacznijcie. Nie rozumiem burmistrza, który wspiera dziedzictwo Rodlaków, za tym idzie 5 prawd, jak to się ma do promowania akcji atykościelnej lewicowej kodziaro feministki ?
total
total 23.01.2020, 22:44
Znam hejtera oficjalnego. Specjalista od niszczenia ludzi. Niejaki L - hejter powiatowy.
homo
homo 23.01.2020, 20:51
Mówią że Pulit trzyma z PISem. Chyba raczej z Biedroniem , patrząc na tą Panią.
F
F 23.01.2020, 16:41
Bardzo dobra wiadomość zza oceanu a zła dla tej hejterki. Prezydent Donald Trump weźmie udział w ''marszu dla życia,.
Trampek
Trampek 24.01.2020, 18:07
Bez względu na to w jakich marszach czy imprezach weźmie udzial - Trump może ma władzę, ale na pewno nie autorytet.
Mo
Mo 23.01.2020, 12:04
Ta sekcja babsztylągów opiera się na marksistowskich ideach, w którch krytyka jest niemoźliwa. Bardzo mocno zmarnowane środki publiczne. Niepotrzebny plastik wprowadzony do środowiska.
Piotrek Tomek
Piotrek Tomek 23.01.2020, 14:58
Nie orientuję się w temacie. Wylistujesz te idee? Oczywiście te Marksistowskie i pokrywające się z nimi idee tej rady kobiet?

a to słowo "babsztyląg" skąd znasz? U ciebie w domu tak się na kobiety mówiło? Czy porostu chcesz te panie obrazić?
LEWOrucja
LEWOrucja 24.01.2020, 15:51
Nie wiem jak Ty, ale ja wręcz uwielbiam obserwować, jak leworucja pożera swoje własne dzieci. Postępowcy nawymyślali sobie dziesiątki nowych płci i kiedy pada komenda "mężczyźni won!", to właściwie... nie wiadomo, do kogo jest kierowana. Bo kto jest mężczyzną według dzisiejszej definicji? Facetem z jajami, to na pewno, ale kto jeszcze? Facet bez jaj? Kobieta z penisem? Mężczyzna z yckami Pameli? Osoba o nieustalonej tożsamości płciowej w trakcie zmiany orientacji? A gość, który sobie zostawił po jednym jaju i jednym cycku też musi wyjść z sali, czy może zostać? A jak ktoś uważa się za nosorożca urodzonego w ciele człowieka, to co w jego przypadkuje decyduje o tym, czy ma wyjść czy zostać? To, czy uważa się za samca czy samicę nosorożca? Sami widzicie, bycie marksistą nie jest takie hop-siup!
Piotrek Tomek
Piotrek Tomek 25.01.2020, 17:04
Widzę że to własnej wyobraźni powinienes się bać a nie tych babeczek. Poza tym czy strach przed kobietami mieści się w twojej definicji mężczyzny? Bo ewidentnie trzesiesz przed nimi gaciami.
Bać się wszędzie. Nie!
Bać się wszędzie. Nie! 22.01.2020, 20:30
Boże tylko nie ta elita.
Jak można przeczytać u dołu ,, Dodaj komentarz", jaki taki super zgodny z wolą wymienianych osób czy też można mieć własne zdanie.
Więc pytam czy nie uznawanie kogoś za autorytet lub uznawanie ulicznych wystąpień w stosunku do kogoś, czegoś za niemoralne jest hejtem czy oceną danej sytuacji i działania przez poszczególne osoby publiczne.
Co się dzieje, komuna nie odeszła to wiemy ale że się umacnia przez zastraszanie mających swoje inne zdanie, tego jeszcze nie było.
A teraz proszę o podanie definicji hejtu.
Tomek
Tomek 23.01.2020, 14:48
Najpierw użyłeś słowa hejt, a następnie się zastanawiasz co ono znaczy :)
ADEL do Tomek.
ADEL do Tomek. 23.01.2020, 15:54
Podaj dokładnie w którym miejscu został użyty hejt.
Przecież nie ma tam tabliczki z napisem ,, Ka.... Ręce precz od mojej macicy "itp z obliczem osób rzadzacych. Nie ma obrazu ani szyderczych słów odnośnie waginy czy innych częsci ciała przyrównujących je do Oblicza Matki Bożej czy monstrancji.
Na początku jest odwołanie do Boga od nieszczęść. Nie jest to żaden hejt tylko świadectwo w prawdzie i wierze, które nie wymaga ustawy lecz kultury w obronie uczciwości, człowieczeństwa i obrony przed złem. Mamy do tego prawo i nikt nam go nie odbierze.
A teraz podaj definicję hejtu.

Pozostałe