Ogłoszenie wyników konkursu "Kozi czwartek"

  • 22.01.2020, 09:28 (aktualizacja 22.01.2020, 23:28)
  • iej
Ogłoszenie wyników konkursu "Kozi czwartek"

Szczegóły na plakacie

Muzeum Ziemi Złotowskiej zaprasza na zamknięcie wystawy prac konkursowych

oraz ogłoszenie wyników konkursu

Kozi czwartek”

2 lutego 2019 (niedziela), godz. 16


Dokładnie o godz. 16:00 w niedzielę 2 lutego 2020 r., w dniu który jest momentem zakończenia cyklu świąt Bożego Narodzenia i okresu kolędowania ogłoszone zostaną wyniki konkursu „Kozi czwartek”.

Konkurs został przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych: od przedszkolaków do dorosłych. Celem konkursu było zachęcenie do samodzielnego poszukiwania informacji o kulturze, historii i naturze regionu oraz rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej: koziej maski zakładanej na przebierańca lub przestrzennej koziej głowy, w sposób trwały osadzonej na 1 m kiju, która może wydawać dźwięk kłapania. W konkursie wzięło udział około 100 osób, łącznie wpłynęły 34 prace, wykonane indywidualnie bądź zbiorowo. Prace są prezentowane na wystawie konkursowej w siedzibie muzeum w dniach od 28 listopada 2019 r. do 2 lutego 2020 r. Muzeum jako organizator konkursu przyzna nagrodę główną. Pozostałe nagrody będą wynikiem plebiscytu osób zwiedzających wystawę. Wszystkich uczestników wraz z opiekunami zapraszamy na uroczyste zamknięcie wystawy w dniu 2 lutego 2020 r. Regulamin dostępny jest na stronie internetowej www.muzeum-zlotow.pl W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Muzeum Ziemi Złotowskiej.

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe