Złotów w Pytaniu na Śniadanie

  • 19.01.2020, 11:53 (aktualizacja 19.01.2020, 20:14)
  • iej
Złotów w Pytaniu na Śniadanie

Dzisiaj w programie TVP2 Pytanie na Śniadanie wystąpiła Katarzyna Józefowska, reprezentując Złotowską Radę Kobiet. Zaproszenie do telewizyjnego studia dotyczyło inicjatywy ZRK przeciwko wulgaryzmom w naszym życiu codziennym.

W opisie na profilu PnŚ na facebooku napisano: Tabliczki z napisem „Stop wulgaryzmom – tu i nie tylko tu spróbuj! To nie jest trudne” - chcą, by w Złotowie nie przeklinano! Nasze polskie przeklinanie – czy są słowa, które mogą je zastąpić?

iej

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/46262600/nasze-polskie-przeklinanie-czy-sa-slowa-ktore-moga-je-zastapic?fbclid=IwAR0nY44cYAgrGxTWX-Qq6Hu0Z5HliFsSVLqtawgmyfQYn7ApICH675ZXhHg

 

 

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Alex
Alex 24.01.2020, 20:27
Czy ta kobieta już na głowę upadła?
pytanie
pytanie 21.01.2020, 14:58
gdzie to pracuje? z czego żyje?
zenek
zenek 21.01.2020, 11:31
co za wstyd
Zatrzymane w kadrze.
Zatrzymane w kadrze. 20.01.2020, 17:30
Cytuję zapis TVP na pasku ,,Czy warto odnawiać stare znajomości?, Przyjaźnie sprzed lat- jak do nich wrócić?. " Towarzysze.
Dobrze podpisane i pod konkretną osobą która podobnie jak wielu walczących każdy o swoją demokrację dobrze wie że warto. Wie o tym nie tylko pani Katarzyna są wśród nich i ci którzy o przyjaciołach i starych znajomościach bez względu na barwy nie zapominają a dowody na to dają z pełną wściekłością w różnych okolicznościach i to przy wielu świadkach. Wszystko zależy od otrzymanych profitów i gratyfikacji.
Bobas
Bobas 20.01.2020, 15:09
zmienili zdjęcie i dalej tragedia.
Pamiętamy
Pamiętamy 20.01.2020, 09:46
Czy jest ktoś kto myśli że my zapomnieliśmy o wyprowadzanych na bruk mieszkańcach Złotowa w latach dziewięćdziesiątych i początek dwutysięcznych.
Czy ktoś myśli że zapomnieliśmy o oszukiwaniu mieszkańców.
Czy ktoś myśli że zapomnieliśmy o krzykach na mieszkańców w pewnym urzędzie.
Czy ktoś myśli że zapomnieliśmy o protestach przeciw Kościołowi, Kapłanom i wiernym tzw czarne marsze.
Czy ktoś myśli że zapomnieliśmy o oddawaniu hołdu Niesprawiedliwości paląc świece pod sądami.
Czy te wieloletnie postępowania to nie były wulgaryzmy wobec tych którzy na nie zasłużyli.
Czy ktokolwiek myśli że mieszkańcy nie wiedzą co łączy te wszystkie wydarzenia.
To są pytania na które każdy zna odpowiedź.
zacznijmy od siebie
zacznijmy od siebie 20.01.2020, 08:58
Nieraz ludzie myślą, że reszta jest taka jak oni sami. Możliwe jednak że ludzie klną w pobliżu tej feministki' ale tego nie wiem do końca, choć rozumiem.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 20.01.2020, 01:49
Zmień Pan tytuł Panie Justyna., Nie Złotów lecz Pani Józefoska w Pytaniu na śniadanie

I zgadzam się z przedmówcą i że ta Pani poniża mieszkańców Złotowa., Może ona nie była w innych miastach i nie wie że Złotowianie to z reguły bardzo dobrze wychowani ludzie
Wstydź się kobieto i przeproś mieszkańców
Wstydź się kobieto i przeproś mieszkańców 20.01.2020, 01:04
Ta pani „broni demokracji” pod sądem i publicznie obraża demokratycznie wybranego Prezydenta RP, opowiada ludziom niestworzone historie o hejterach ze Złotowa a sama swoją bezmyślną działalnością wywołuje hejt u normalnych ludzi.
Nie dziwie się że mąż od niej uciekł i że mieszkańcy nie wybrali jej na posła ani na radną
Hańba pani Józefowska
Hańba pani Józefowska 20.01.2020, 00:50
Czy ta pani ma mieszkańców Złotowa za ludzi niedorozwiniętych? Wstyd na cały kraj odwala, jak my jako mieszkańcy teraz wyglądamy?
A kim w ogóle ona jest żeby takie pokazówki robić w naszym i o naszym mieście? Jaki ona ma autorytet albo umocowanie do takich działań? W czyim imieniu się wypowiada? Żyję tu dłużej od niej i nie zauważyłem aby Złotów odbiegał pod względem kultury osobistej od innych miast - jest wręcz przeciwnie.
Powinna natychmiast przeprosić mieszkańców!!!
DF
DF 19.01.2020, 20:16
zmiana zdjęć nic nie da.
Ołoìh
Ołoìh 19.01.2020, 16:49
OMG.JPD!%%
XS
XS 19.01.2020, 16:31
To zdjęcie to nie wulgaryzm? OMG.
Wybór większości należy uszanować
Wybór większości należy uszanować 19.01.2020, 13:42
Można się przestraszyć.
Panie Prezesie TVP tu nie chodzi o wulgaryzmy typu przełknięcie, tu chodzi o wulgaryzmy pomówień, dręczenia ludzi przez chamskie traktowanie ich także w urzędach, publiczne okazywanie wrogości choćby do zasad wiary katolickiej, narzucanie swojego punktu widzenia niemoralnego świata.
TVP pewnie nie bardzo wie o dotychczasowej działalności , osiągnięciach tej pani i stanowisku do rządzących czego wyraz dała podczas przyjazdu PiS Bus który choć dobrze ukryty został przez tę panią wytropiony.
Demokracja to zgoda na wybór Polaków szacunek dla Rzadu i Prezydenta. Dopiero kiedy to się zrozumie wulgaryzmy znikną choć przekleństwa napewno pozostaną.
Demokracja?
Demokracja? 19.01.2020, 16:17
W takim razie dlaczego rząd nie ma szacunku np do demokratycznie wybranego marszalka senatu i publikuje w swojej telewizji pomowienia? Dlaczego wladze nie mają szacunku do przedstawicieli demokratycznie wwybranej opozycji i szczuja na nich ? Chcesz szacunku dla rządu, który sam nie ma zielonego pojecia czym jest szacunek?? Demokracja nie polega na tym, że skoro nas wybrali to robimy co nam się podoba. Jesli rząd robi co mu się podoba, to jest reżim nie demokracja.
DO.
DO. 20.01.2020, 06:13
Prawda
Bogdan
Bogdan 19.01.2020, 20:12
Skąd wiesz, że to pomówienia? Ty byś tego nie publikował?
Demokracja bez ?
Demokracja bez ? 19.01.2020, 17:05
Odpowiadam kulturalnie.
Opozycja nie rządzi i nie ponosi odpowiedzialności przed tymi którzy do rządzenia wybrali swoich przedstawicieli w obecnej kadencji PiS i Zjednoczoną Prawicę.
Pan Grodzki został wybrany na Marszałka Senatu na złość PiS i jest zależny od jeszcze mniejszych partii które w decydowaniu o Polsce mają jeszcze mniejsze znaczenie. Poza tym pan Grodzki został wybrany jako senator który będzie stanowił prawo krajowe co reguluje KONSTYTUCJA a nie międzynarodowe czego chce UE po donosach polskich parlamentarzystów na swój kraj.
Nie wiem jaki miałbyś szacunek do sąsiada który by ciągle na ciebie donosił do policji czyli lokalnej władzy a wierz mi takich u nas jest sporo i to bez względu na barwy polityczne.
Wreszcie skoro uważasz że Demokracja polega na tym aby wybrany przez większość rząd nie mógł robić swego czyli to życzę ci wygranej w następnych wyborach po których popierany przez ciebie rząd będzie wdrażał w życie Ustawy Opozycji czyli PiSu po to by nie być rządem reżimowym.
Tak więc czy ci się to podoba czy nie w każdej demokracji krajów UE rządzi legalnie wybrana większość i bez względu na okoliczności nikt z nich nie donosi na swój Rząd, obywateli i Kraj.
Żądasz szacunku daj go innym a on do ciebie wróci.
To chore.
To chore. 19.01.2020, 20:31
Po komentarzach widać gdzie politycznie dzisiaj jest Złotów. Kto tu przez lata budował wielką koalicję postkomunistyczną. Koalicję która podzieliła się i żre między sobą pokazując swoje fałszywe prawicowe poglądy biorąc przykład z rządów w stolicy polegających na tym aby robić wszystko przeciwko PiSowi.
Tu i tam nie liczą się mieszkańcy, nie liczy się osoba tu nadal liczą się znajomości i własne ja wśród tych którzy swoich z przeszłości będą bronili jak Konstytucji.
Ta pani powinna na ten temat co nieco wiedzieć bowiem ten krąg znajomości się nie zmienia i to w nim łączą się następne pokolenia stąd też taki a nie inny skład ZRK.
Najgorsze jest to że w niby kulturze słowa najbardziej oszukiwani przez te osoby są ludzie którzy w wyborach (nowym prawicowcom po 1990r.) zaufali.
Cóż trzeba się pogodzić z tym że każde wypowiedziane słowo, każdy napisany wyraz ,,PiS" nawet ten skierowany w obronie godności ludzkiej w Złotowie będzie wulgaryzmem do przyjęcia bo zgodnie z tym co napisał +Dem+ PiS to nie Polska.
Dem.
Dem. 19.01.2020, 17:28
Owszem, rzadzi wybrany rząd, ale jest jeden zasadniczy warunek: musi przestrzegać KONSTYTUCJI (to to brzydkie slowo na k. wedlug pislamu). I tylko tego żądają kontrolerzy z UE - PRAWORZĄDNOSCI. A PiS chce wprowadzić wlasne prawo i niepostrzezenie usunąć demokrację. Żadne mataczenie o większości w wyborach tu nie pomoże: rządzcie, ale trzymajcie się prawa, a nie naginajcie go do wlasnych celów. Tego wymaga TSUE i tego wymagają myślący obywatele!
I jesli ich wnioski o praworządność nazywasz donoszeniem na Polskę, to wiedz, że PiS to nie Polska, a walka o prawo w Ojczyznie to ich obowiązek!
Ktoś
Ktoś 19.01.2020, 12:25
Ależ ta pani ma parcie na szkło...
Pani Katarzyno, żeby tak w rządowej szczujni występować? Jak to się ma do Pani poglądów? W końcu to to samo tvpis, ktorym zarządza Kurski i ktore emituje klamliwa propagandę rządu!
I co Pani teraz powie uczestnikom protestów? Że wulgaryzmy w Zlotowie są ważniejsze od walki z zaklamaniem rządu?
Ona
Ona 19.01.2020, 12:56
Słabe argumenty "KTOŚ"-iu. Tam właśnie urodził się hejt i tam trzeba zacząć go zwalczać.
Przekaz dnia
Przekaz dnia 19.01.2020, 13:06
No, to bylby szczytny cel, tylko że nie bylo o tym mowy! ZRK chodzi o WULGARYZMY W ZLOTOWIE, a nie o hejt w tvpis niestety. Zatem pani twarz tylko reklamuje tę telewizję. Przekaz jest taki, że tvp wspiera walkę z wulgaryzmami. Pani Katarzyna wpisala sie w kolejny "przekaz dnia".

Pozostałe