Żaki ze Szczecina najlepsze

  • 18.01.2020, 21:15
  • iej
Żaki ze Szczecina najlepsze
W silnej stawce drużyn sobotniego turnieju Sparta Cup w Złotowie wygrali chłopcy z klubu Żaki Szczecin, przed AP I Sparty Złotów i Włókniarzem Okonek.

MVP turnieju rozgrywanego w hali Złotowianka wybrano Marcina Manikowskiego (Sparta), najlepszym bramkarzem został Michał Śmieszek (Włókniarz), a tytuł króla strzelców z 11 trafieniami wywalczył Oliwer Sumniewski (Żaki). W poszczególnych drużynach wyróżniono: Sparta I - Adrian Tkacz, Włókniarz Okonek - Eryk Heciak, Iskra Krajenka - Wiktor Jaworski, Football Academy Piła - Nikodem Mazalewski, Zjednoczeni Kaczory - Szymon Pietrzak, Sparta II - Jakub Urbanek, Żaki Szczecin - Paweł Wojtasik.

Medale, puchary i upominki wręczał prezes MLKS Sparta Złotów - Grzegorz Kasak. Mecze sędziowali - Artur Małaczek i Grzegorz Pastewski.

Tabelka punktowa

1. Żaki Szczecin 21

2. AP Sparta I Złotów 18

3. Włókniarz Okonek 12

4. Spójnia Białe Błota 10

5. Iskra Krajenka 7

6. AP Sparta II Złotów 7

7. FA Piła 4

8. Zjednoczeni Kaczory 2

iej

Zdjęcia (56)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe