Zajęcia nabierają rozpędu

  • 18.01.2020, 01:07
  • iej
Zajęcia nabierają rozpędu
31 grudnia 2019 r. rozpoczął swoją działalność zakrzewski Klub Senior+, a od stycznia 2020 r. nasi seniorzy uczestniczą już w prowadzonych zajęciach

W ofercie Klubu znajdują się zajęcia tematyczne (m.in. florystyczne, pogadanki z dietetykiem, spotkania z pielęgniarką, wspólne gotowanie, itp.), rehabilitacyjne (np. masaż, zajęcia z fizjoterapeutą, zajęcia usprawniające, itp.) a przy sprzyjających warunkach pogodowych również spotkania na świeżym powietrzu (spacery, wycieczki rowerowe, nordic walking, itp.). Każdy senior znajdzie coś dla siebie, a więc jeżeli jesteś osobą powyżej 60 roku życia, nieaktywną zawodowo, serdecznie zapraszamy w każdą środę, czwartek i piątek w godz. od 11:00 do 15:00 do Klubu Seniora, który znajduje się przy ul. Szczepańskiego 1 w Zakrzewie (budynek Domu Seniora).

UG Zakrzewo

iej

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe