Ważna konferencja

  • 15.01.2020, 11:17 (aktualizacja 16.01.2020, 14:44)
  • iej
Ważna konferencja

Dzisiaj w sali kinowej ZDK trwa konferencja metodyczna „Narkotyki i nowe substancje psychoaktywne” dla nauczycieli szkół podstawowych i średnich oraz pedagogów szkolnych.

Z wykładów można dowiedzieć się między innymi, że to nie marihuana jest lecznicza, ale zawarte w niej kannabinoidy, których jest 80! Część z nich ma właściwości lecznicze, pozbawione czynników psychoaktywnych. 

Wśród uczestników konferencji rozdano najnowsze identyfikatory narkotyków. Można było także zaopatrzyć się w najnowsze wydawnictwa dotyczące uzależnień. 

Konferencja „Narkotyki i nowe substancje psychoaktywne”została poprowadzona przez przedstawicieli Centrum Profilaktyki Społecznej w Milanówku oraz Fundację Bonum Humanum. Organizatorami była Komenda Powiatowa Policji w Złotowie we współpracy z Urzędem Miasta w Złotowie oraz Starostwem Powiatowym w Złotowie

Iej

iej

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe