Posiadali narkotyki

  • 14.01.2020, 14:11
  • iej
Posiadali narkotyki
Dwa dni wystarczyły złotowskim policjantom, aby zatrzymać dwóch mieszkańców Złotowa, posiadających narkotyki. Pierwszy złotowianin posiadał marihuanę. U kolejnego ujawniono i zabezpieczono amfetaminę. Podejrzani usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających i psychotropowych wbrew przepisom Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat więzienia.

 

Monitorując środowisko przestępcze policjanci uzyskali informacje dotyczące 21-letniego mężczyzny. Bazując na zebranych informacjach funkcjonariusze postanowili sprawdzić, czy faktycznie mężczyzna zajmuje się przestępczym procederem.

Ich podejrzenia się potwierdziły. 13 stycznia br. podczas przeszukania jego mieszkania stróże prawa znaleźli torebkę z suszem roślinnym o wadze ponad 32 gramów. Badanie narkotesterem wykazało, że były to środki odurzające w postaci marihuany. Zaskoczony wizytą policjantów mężczyzna przyznał, że narkotyki posiadał na własny użytek.

Kolejnego dnia policjanci służby kryminalnej zauważyli mężczyznę, który wyraźnie chciał uniknąć spotkania z mundurowymi, kiedy zorientował się, że jest obserwowany nagle zawrócił i zaczął iść w przeciwnym kierunku. Przyczyna nietypowego zachowania mieszkańca Złotowa wkrótce się wyjaśniła. Policjanci w kieszeni 30-latka ujawnili woreczek z zawartością amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany.

21-latek oraz 30-letni mężczyzna usłyszeli już zarzuty posiadania narkotyków. Według obowiązujących przepisów za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

KPP Złotów

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Robert
Robert 14.01.2020, 20:15
Murem za bonusem
ACAB
ACAB 14.01.2020, 17:25
"Badanie narkotesterem wykazało, że były to środki odurzające w postaci marihuany." Boże widzisz i nie grzmisz? Kto to *** pisze? Won do szkoły! ACAB!
Gal
Gal 14.01.2020, 15:06
W głowach się poprzestawiało, najpierw gówniarze sami ładują sobie ścierwo do nosa a później na komendzie szpagaty, bo tata kazał powiedzieć. Szwecja to nie koniec świata panie kolego ?

Pozostałe