Policja podsumowana

  • 10.01.2020, 10:15 (aktualizacja 10.01.2020, 11:32)
  • iej
Policja podsumowana

Dzisiaj w auli złotowskiego starostwa odbywa się podsumowanie pracy złotowskiej Komendy Powiatowej Policji za rok 2019. W zdecydowanej większości policjanci z terenu powiatu złotowskiego mogą pochwalić się wysoką wykrywalnością sprawców przestępstw. Omawiano także działania profilaktyczne, Krajową Mapę Zagrożeń, aktywność dzielnicowych, zagadnienia ruchu drogowego. Przedstawiono kierunki działań na rok 2020, w tym utrzymanie skuteczności w zakresie zwalczania przestępczości, zmniejszania zagrożeń w ruchu drogowym, współpracę z mieszkańcami poprzez dzielnicowych. 

KPP w Złotowie uzyskała wysoką ocenę swych przełożonych w osobie z-cy komendanta KWP w Poznaniu insp. Rafała Pawłowskiego. Bardzo pozytywna ocenę złotowskiej policji wystawił szef miejscowej prokuratury, Sebastian Drewicz. 

W podsumowaniu biorą udział przedstawiciele lokalnego samorządu, nadleśnictw oraz prokuratury.

Wicestarosta Małgorzata Sameć gratulowała komendantowi Robertowi Chwedczykowi osiągniętych wyników w roku 2019.

iej

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe