Sprawę ataku nożem prowadzi prokuratura

  • 05.01.2020, 12:33 (aktualizacja 05.01.2020, 19:18)
  • iej
Sprawę ataku nożem prowadzi prokuratura
Do naszej redakcji wypłynęły prośby od mieszkańców Jastrowia o zainteresowanie się tragicznym zdarzeniem, które miało miejsce w tym mieście w noc sylwestrową przy Alei Wolności. 26-letni jastrowianin został kilkakrotnie ugodzony nożem, zaatakowany przez grupę nastolatków

Rodzinę i znajomych 26-letniego jastrowian zaniepokoiła swego rodzaju cisza po zdarzeniu... Na portalu społecznościowym Facebook ukazał się wpis od rodziny poszkodowanego, w którym było napisane: że w noc sylwestrową w Jastrowiu dźgnięto kilkakrotnie nożem mieszkańca miasta. Powodem ataku czterech młodych osób z użyciem noża miała być prośba o nie rzucanie petard pod nogi. Poszkodowany miał być także skopany przez napastników, skutkiem czego jego stan jest bardzo poważny i przebywa w szpitalu. Wkrótce sprawą zajęły się media.

Zdarzenie potwierdził rzecznik złotowskiej policji, podkom. Maciej Forecki, informując, że od samego początku zostało przejęte przez złotowską Prokuraturę Rejonową. Prokuratura prowadzi śledztwo dotyczące przebiegu całego zajścia. Jak wynika z informacji, że po zdarzeniu zatrzymano cztery osoby, gdzie trzy liczyły 17 lat i jedna 14. Jedną osobę aresztowano, wobec dwóch zastosowano dozór.

14-latka zabrano do policyjnej izby dziecka – jego sprawę będzie rozpatrywał sąd, Wydział Rodzinny i Nieletnich.

Poszkodowany po skomplikowanej operacji wraca do zdrowia!

Sprawa jest rozwojowa.

iej

 

 
iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 07.01.2020, 20:39
Kim jest ten dzieciak co ma nazwisko, które wstrzśnie opinią publiczną o którym mowa w jednym z komentarzy
ŁC
ŁC 08.01.2020, 11:07
Ten dzieciak jest kryminalistą.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 08.01.2020, 14:34
Ale chodzi mi o nazwisko , albo chociaż inicjały
Radny bezradny
Radny bezradny 07.01.2020, 20:30
Jak ma byc dobrze w tym Jastrowiu jak jeden z radnych wychowawca dzieco w szkole podstaeowej oraz w miejscowym klubie wszczyna awantury i bijatyki wraz z bratem ? Radny pobil czlowieka a o tym cisza... to jest przyklad wladzy, moze najpierw zacznijmy wyciagac konsekwecje z gory.
Polecam.
Polecam. 06.01.2020, 17:06
Ja piekę swój chleb, przepis staropolski.
Koszt bochenka ok 2 zł a jaki pyszny. Spróbujcie sami, przepis dostępny w internecie.
enigma
enigma 06.01.2020, 14:35
Przez jedno nazwisko sprawa jest bardzo delikatna. Tak czy siak oliwa wypłynie już jutro. Wczoraj na naszym podwórku był TVN. Tak więc te wystraszone kuny ze złotowskich mediów będą robić w galoty tylko do jutra.
890
890 07.01.2020, 15:41
Jakie nazwisko? O kim mowa?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 07.01.2020, 14:22
Przez jakie nazwisko? Podaj chociaż 1 literę
q
q 07.01.2020, 15:31
C
I tak się nie dowiesz
I tak się nie dowiesz 06.01.2020, 11:16
*** cwele z nożem do ludzi to nie jest dżungla chciałbym ich pokolei spotkać w celi rura metrowa i bym aż prawie za takie coś zabił żeby mieli nauczę nie dość że z nożem to jeszcze w czterech śmieci jesteście tylko i wyłącznie śmieci
ktosik
ktosik 06.01.2020, 09:07
14-latek wyjdzie za 4 lata z poprawczaka i dalej będzie dźgał.
A tak w ogóle to w ostatnich latach coś sporo tych "nożowych" zdarzeń.
stach
stach 06.01.2020, 00:10
W Jastrowiu zawsze było dużo patologii
Wszyscygoznają
Wszyscygoznają 06.01.2020, 04:11
Jak chciałeś zaświecić tym komentarzem to trzeba było się brokatem posypać ;)
1234
1234 06.01.2020, 00:06
Jakaś zmowa milczenia panowała w tym temacie aż ludzie zaczęli pisać do TVN itp. dopiero coś ruszyło. Tym bardziej temat ciekawy. Zobaczymy kto potrzebuje takiej ciszy w temacie
Gość
Gość 05.01.2020, 22:15
Dopiero jak rodzina dodała post to nagle pojawiły się komentarze i uwagi oraz relacje z innych stron a gdzie byliście wcześniej jak była cisza przez 5 dni?!
Sąsiad
Sąsiad 05.01.2020, 15:21
Jest cisza gdyż jeden dzieciak ma nazwisko, które wstrzśnie opinią publiczną. Reszta chłopców to zwykli zjadacze zwykłego cnleba za 3 zł.
Ktoś
Ktoś 07.01.2020, 15:41
Jakie nazwisko? O kim mowa?
Mieszkaniec
Mieszkaniec 07.01.2020, 14:25
O kim mowa ?
Chlebak
Chlebak 06.01.2020, 09:08
To jakiś lepszy chleb jedzą... ja kupuję w DINO za ok. 2 zł.
Max
Max 06.01.2020, 11:31
Boże! Człowieku! Lepszy chleb? To jest za 6-10 zl. Za dwa zl możesz trociny zjeść z dodatkiem betonu a nie zwykły chleb.
Gosc
Gosc 05.01.2020, 16:37
Kto to??
Jastrowiak
Jastrowiak 05.01.2020, 13:32
Tylko jedną aresztowano?!

Pozostałe