Cmentarz po remoncie

  • 23.12.2019, 17:18
  • iej
Cmentarz po remoncie

Zgodnie z zawartą umową zakończono prace remontowe na cmentarzu wojennym w Złotowie. W ramach zrealizowanej inwestycji wykonano roboty mające na celu poprawę bezpieczeństwa obiektu oraz poprawę wizerunku i estetyki cmentarza. Wykonane prace polegały m.in. na rozebraniu murków, obrzeży, wykonania podbudowy, oporników, ław betonowych, ułożeniu płyt kamiennych, przełożeniu chodników i zagospodarowania terenu zieleni. W wyniku zrealizowanej inwestycji cmentarz wojenny uzyskał nowe oblicze. 

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gorszy sort?
Gorszy sort? 24.12.2019, 09:56
Taaak, im należy się godne upamiętnienie, a ludziom spoczywającym na cmentarzu ewangelickim juz nie? Po ich grobach można chodzić i można tam umieścić taras widokowy? Wladze miasta dzielą już nawet umarlych na lepszy i gorszy sort.
F
F 24.12.2019, 12:04
Ścieżki powstały na starych ścieżkach.
Historia = Pamięć.
Historia = Pamięć. 24.12.2019, 09:48
Piękny cmentarz, tylko nadal pozostaje pytanie, czy już wiadomo że żołnierzom Armii Czerwonej i żołnierzom Ludowego Wojska Polskiego należy szacunek i taka sama Cześć i Chwała za bohaterstwo co innych żołnierzy w innych armiach za udział w wyzwolenie tych terenów spod okupacji niemieckiej, hitlerowskiej okupacji.
Jeżeli nie to żadne renowację choćby były potrzebą chwili nic nie dadzą, to jest tylko przedłużenie powódu do eskalacji nienawiści i stawiania historii pod dalszym znakiem zapytania na którą oni wtedy jak i my dzisiaj nie mamy żadnego wpływu.
Musimy pamiętać że w każdej chwili grozy czy wojny nie z naszej winy jesteśmy żołnierzami co nie oznacza że zbrodniarzami.
P.s.
P.s. 24.12.2019, 10:16
Przepraszam za literówki powyżej.
Przekaz oczywisty.

Pozostałe