W Lipce uchwalili budżet

  • 23.12.2019, 13:50
  • iej
W Lipce uchwalili budżet

Ostatnia sesja Rady Gminy odbyła się w dniu 20 grudnia 2019r. Głównym punktem obrad było uchwalenie budżetu gminy na 2020r. Projekt budżetu wraz ze zgłoszonymi poprawkami został pozytywnie zaopiniowany przez komisje stałe i na sesji jednogłośnie przyjęty.

Podczas piątkowej sesji Wójt Gminy Lipka – Przemysław Kurdzieko wyróżnił Pana Bartłomieja Kabattka za udział w Maratonie Poznań na dystansie 42,195 km oraz Pana Zbigniewa Wiśniewskiego, który pomógł Bartkowi w realizacji jego marzenia. Panowie wspólnie osiągnęli wynik poniżej 4 godz.

Wyróżniona również została Wanessa Bąkowska, 10 latka z Lipki, której pasją jest malarstwo. Wójt oraz Przewodniczący Rady Gminy Lipka – Piotr Wandas wręczyli voucher na kurs tańca oraz gratulacje.

List gratulacyjny otrzymał kpt. Krzysztof Olczak, który uzyskał awans zawodowy na Dowódcę Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Złotowie.

Po zakończonej sesji, Przewodniczący Rady Gminy zaprosił wszystkich na spotkanie wigilijno-opłatkowe, które uświetnił występ chóru „Złote Buki”.

UG Lipka

iej

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe