Jedynka mistrzem powiatu

  • 13.12.2019, 22:20
  • iej
Jedynka mistrzem powiatu
W hali Złotowianka odbył się finał Mistrzostw Powiatu Złotowskiego w piłce nożnej chłopców klas 7-8.

 Wcześniej odbyły się trzy półfinałowe turnieje, które wyłoniły dzisiejszych finalistów, należały do nich: SP 1 Złotów, SP2 Złotów, KSP Złotów, SP Radawnica, SP Okonek. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym” 2x8 min.  W 10 spotkaniach padło ponad 40 bramek, zobaczyć można było wiele pięknych składnych akcji i wspaniałych interwencji bramkarskich.

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Złotowie przygotował okazałe puchary i dyplomy dla  każdej drużyny oraz medale dla trzech najlepszych reprezentacji. Najlepszą dzisiaj okazała się Szkoła Podstawowa nr 1 w Złotowie, która wygrała wszystkie swoje spotkania, tym samym będzie reprezentowała nasz powiat w finale rejonu pilskiego. Należy wspomnieć, że turniej sędziował jako wolontariusz Artur Małaczek, za co organizatorzy, czyli Szkoła Podstawowa nr 1 w Złotowie i PSZS bardzo dziękują.

Poniżej wyniki i klasyfikacja końcowa:

SP 1 – KSP  5:0

SP Radawnica – SP Okonek 0:4

SP 1 – SP 2 5:0

KSP – SP Radawnica 3:5

SP Okonek – SP 2 4:1

SP 1 – SP Radawnica 5:0

KSP – SP 2 1:1

SP 1 – SP Okonek 1:0

SP Radawnica – SP 2 3:2

KSP – SP Okonek 1:3

 

I Szkoła Podstawowa nr 1 w Złotowie

II Szkoła Podstawowa w Okonku

III Szkoła Podstawowa w Radawnicy

IV Szkoła Podstawowa nr 2 w Złotowie

V  Katolicka Szkoła Podstawowa w Złotowie

 

Skład drużyny SP 1 Złotów:

Kamil Kamowski, Adrian Tkacz, Artur Lupa, Marcin Manikowski, Bartosz Bazylak, Piotr Onacki, Dominik Nochowicz, Oliwier Stolarczyk, Aleksander Oleśkiewicz, Jakub Stawicki.

Trener i opiekun drużyny: Mariusz Ziatyk

iej

Zdjęcia (8)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe