LGD podsumowane

  • 13.12.2019, 21:18
  • iej
LGD podsumowane
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Krajna Złotowska przygotowało w sali CKZiU konferencję „Podsumowanie realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju w latach 2016-2018”

Przybyłych uczestników konferencji przywitał dyrektor biura LGD Marek Romaniec, oddając głos prezesowi Przemysławowi Kurdzieko. Pokrótce omówiono najważniejsze działania LGD Krajna Złotowska w ramach wspomnianej strategii przewidzianej do 2022 roku, przedstawiono pozyskane fundusze w kwocie ok. 9 mln zł oraz sporą liczbę beneficjentów, w tym lokalny samorząd. Świetnym uzupełnieniem programu konferencji były wystąpienia beneficjentów, którzy z pomocą prezentacji omawiali swoje projekty i ich realizację, zwykle z dużym powodzeniem.

iej

iej

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe