Ho! Ho! Ho!, czyli Mikołaj i przedszkolaki w ZSE

  • 12.12.2019, 01:25
  • iej
Ho! Ho! Ho!, czyli Mikołaj i przedszkolaki w ZSE
9 i 10 grudnia zrobiło się w Ekonomie bardzo, bardzo świątecznie. Kilkaset maluchów ze złotowskich przedszkoli odwiedziło w tych dniach Zespół Szkół Ekonomicznych w Złotowie. A wszystko dlatego, że uczniowie przygotowali dla nich ciekawe i wesołe przedstawienie Mikołajkowe.

Kiedy to na scenie pojawił się Mikołaj, pojawiły się emocje. W przedstawieniu nie zabrakło skrzatów, złej wiedźmy, która bardzo się starała, by zniszczyć wszystkim Mikołajki, nie zabrakło babuni, która ze swymi wnuczętami odczarowała wszystkie złe zaklęcia wiedźmy. Po scenie skakały żabki. Pełna wdzięku była kurka-złotopiórka, która regularnie broiła ku uciesze małych widzów… Jak co roku po skończonym przedstawieniu każdy mały gość Ekonoma dostał słodki podarunek. Nie zabrakło również energii do tańców i zabaw z Mikołajem i elfami w rytm skocznych świątecznych piosenek. Radosną zabawę dla najmłodszych przygotowali uczniowie klas: III E oraz I D pod kierunkiem Marzeny Kępińskiej i Magdaleny Milczyńskiej.

ZSE Złotów

 

 

 

 

iej

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe