Opłatek w Klubie Złotego Wieku

  • 11.12.2019, 19:43 (aktualizacja 14.12.2019, 21:55)
  • iej
Opłatek w Klubie Złotego Wieku
Dzisiaj w klubie Ziemowit SM Piast w Złotowie odbyło się spotkanie wigilijno-opłatkowe członków Klubu Złotego Wieku

Po wspólnej modlitwie, złożeniu życzeń i podzieleniu się opłatkiem, był czas na prezenty od św. Mikołaja. Całość uświetniły kolędy w wykonaniu zespołu wokalnego "Olibabki". Prezes SM Piast Wojciech Buczek otrzymał podziękowania od klubu terapii zajęciowej z Renatą Kopić-Sądel na czele, z obrazem, który wykonywało łącznie 11 artystów! Wigilię odwiedził także Święty Mikołaj!

Było miło, sympatycznie i świątecznie!

iej

iej

Zdjęcia (37)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
może wydzierżawic te tereny zielone
może wydzierżawic te tereny zielone 12.12.2019, 13:17
Same kobiety prawie a gdzie mężczyźni? Pewnie obcinają te na wpół uschnięte kikuty starych krzaków.Straszą całą zimę i całe lato jedynie trochę zielone były we wrześniu a w październiku znów obcięli.Panie Buczek czy nie lepiej posadzić zimozielone świerki,jodły,bukszpan i sosny karłowate i wysokie oraz płożące tuje.Nie trzeba ich obcinac !!! i ciagle są zielone,zimą i latem.Nikt pod drzewa i krzewy nie podsypuje kory.Nikt nie podlewa latem.Trawa zółta całe lato była w zasobach SM Piast .Wstyd. Zobaczcie jak zielono jest pod Wańkowicza 6 =wzór .Nad jeziorem przy domach,zobaczcie ogródki,tam zielono. A p.Buczek powinien być swietlicowym a nie prezesem SM.
Hahaha
Hahaha 12.12.2019, 08:40
Tytuł mnie zmylił. Myślałem że zatrudnili tam...

Pozostałe