Ożywić krajeński młyn

  • 05.12.2019, 12:07
  • iej
Ożywić krajeński młyn

Za sprawą ostatnich, licznych publikacji w prasie, radiu i telewizji inicjatywa członków Stowarzyszenia Absolwenci Szkół Spożywczych w Krajence 1946-2016, którzy chcą ożywić krajeński, zabytkowy młyn zyskała sporą popularność.

 

Przypomnijmy, celem osób sentymentem i wspomnieniami związanych z tą szkołą jest uruchomienie w wymienionym obiekcie muzeum młynarstwa, a także wznowienie produkcji mąki, oczywiście nie w skali masowej. 

 

Starosta Złotowski jest tej koncepcji przychylny, a zadanie, którego realizacji podjęli się absolwenci nazywa ciekawym. - Wartościowe inicjatywy należy wspierać - podczas wczorajszego spotkania, w którym uczestniczył m.im. prezes Stowarzyszenia Andrzej Gnaś, Ryszard Goławski podtrzymał deklarację współpracy. Ma ona polegać na użyczeniu młyna Stowarzyszeniu.

Starostwo Złotów 

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jerzy Krystowczyk
Jerzy Krystowczyk 05.12.2019, 22:11
Warto się spotkać, by porozmawiać z mądrym i przychylnym Stowarzyszeniu człowiekiem. Miałem wcześniej tą przyjemność. Strasznie żałuję, że nie dojechałem i nie mogłem w nim uczestniczyć, złośliwość rzeczy martwych. Pozdrawiam uczestników.

Pozostałe