Monitoring w poczekalni

  • 05.12.2019, 11:52
  • iej
Monitoring w poczekalni

Zaniepokojeni zgłoszeniami i pytaniami dotyczącymi utrzymania ładu i porządku w poczekalni PKS i PKP, postanowiliśmy podnieść poziom bezpieczeństwa i komfortu podróżującym. Zostały zamontowane nowe kamery, z których obraz na żywo jest przesyłany do Komendy Powiatowej Policji w Złotowie. Liczymy, że to rozwiązanie, wpłynie ostatecznie na poziom komfortu w czasie oczekiwania na autobus lub pociąg. Apelujemy do osób korzystających z pomieszczenia o zachowanie czystości i porządku zgodnie z prawem.

UM Złotów 

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Autostop
Autostop 06.12.2019, 16:41
Bardzo dobry pomysł. Byłam w Tesco i widziałam że , nic tam się nie zmieniło. Młodzież siedzi inni siedzą, gadają śmieją się a policja ogląda serial na żywo i pilnuje.
Fest inwestycja fest.
Jan
Jan 06.12.2019, 16:13
Bardzo dobrze! Jeszcze tabliczka "obiekt monitorowany", żeby nie było gadania o RODO.
Agata
Agata 05.12.2019, 23:24
Bardzo dobry pomysł. To było miejsce dla meneli pijących wino i patologii pijącej alkohol. Strach tam było przechodzić a co dopiero w spokoju czekać na autobus czy pociąg.Skończyłam już szkołę i nie muszę dojeżdzać ale dobrze zrobili
torowicz
torowicz 05.12.2019, 14:21
kiedys fajne imprezki tam byly. pozdro

Pozostałe