650-lecie Złotowa - zespół obchodów

  • 04.12.2019, 23:27
  • iej
650-lecie Złotowa - zespół obchodów
Na bipie złotowskiego Urzędu Miejskiego pojawiło się zarządzenie burmistrza Złotowa w sprawie powołania zespołu ds. obchodów 650-lecia Miasta Złotowa

Oto jego skład:

Małgorzata Chołodowska zastępca burmistrza - przewodniczący zespołu;

Kamila Krzanik – Dworanowska – dyrektor Muzeum Ziemi Złotowskiej w Złotowieczłonek zespołu;

Marta Lasota – dyrektor Złotowskiego Domu Kultury – członek zespołu;

Sylwia Mróz dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Cypriana Norwida w Złotowieczłonek zespołu;

Tadeusz Drobczyński – dyrektor Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej w Złotowieczłonek zespołu;

Urszula Jiers-Żyłka – inspektor ds.oświaty i kultury w Urzędzie Miejskim w Złotowieczłonek zespołu;

Aleksandra Mołdrzyk – inspektor ds. rozwoju w Urzędzie Miejskim w Złotowieczłonek zespołu;

Magdalena Wenda inspektor ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi w Urzędzie Miejskim w Złotowieczłonek zespołu;

Urszula Belka – przedstawiciel Złotowskiej Rady Seniorów – członek zespołu;

Katarzyna Józefowska – przedstawicielka Złotowskiej Rady Kobiet – członek zespołu;

Alicja Fruzińska – przedstawicielka Złotowskiej Rady Kobiet – członek zespołu;

Agnieszka Jęsiek – Barabasz – wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Złotowie;

Roman Głyżewski – radny Rady Miejskiej w Złotowie;

Janusz Justyna – radny Rady Miejskiej w Złotowie.

Do zadań zespołu należy organizacja obchodów 650-lecia Miasta Złotowa, poprzez: opracowanie koncepcji programu obchodów 650-lecia Miasta Złotowa; sporządzenie wstępnego planu finansowego obchodów 650-lecia Miasta Złotowa; promocję wydarzeń odbywających się w ramach obchodów 650-lecia Miasta Złotowa; udokumentowanie obchodów 650-lecia Miasta Złotowa; rozliczenie i opracowanie sprawozdania z realizacji obchodów 650-lecia Miasta Złotowa.

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wygląda no to,że nazwy
wygląda no to,że nazwy 08.12.2019, 10:55
A to mają być OBCHODY NAZWY ZŁOTÓW? czy obchody miasta?
to już się dzieje
to już się dzieje 07.12.2019, 18:03
https://www.youtube.com/watch?…
Historia
Historia 07.12.2019, 13:06
Nie kompromitujcie się.
pl
pl 07.12.2019, 12:15
Ciekawe czy będzie też wykład na temat "LGBT w historii Złotowa" bo patrząc na skład tego towarzystwa jest to logiczne. To chyba ostatnia kadencja Pulita.
yes
yes 06.12.2019, 23:01
jprd, jozefowska....... nizej juz pulpit nie mogl siegnac.... Agnieszka uciekaj stamtad, to nie ma szansy wypalic
T
T 07.12.2019, 14:51
Też się zastanawiam co p. Agnieszka robi w tym składzie.
ws
ws 08.12.2019, 02:06
już niedługo
RW
RW 05.12.2019, 18:05
Mieszkańcy mają w gdzieś te powstające komitety. Świętowanie numerologii to też wytarczy dzień, po co ta napinka? W Złotowie śmierdzi dymem, nie ma parkingów, światła blokują nadmiernie ruch. Dopiero wiosną przestanie śmierdzieć na mieście. 650 lat otwartych palenisk w mieście.
T
T 05.12.2019, 17:18
Jaki burmistrz taki komitet
Lucek
Lucek 05.12.2019, 15:43
Nie rozumiem co szukają członki tego babskiego seksistowskiego komanda powołanego dekretem?
realista
realista 05.12.2019, 17:12
Oj, Lucuś, czego szukają? Zajęcia, rozrywki, spotkań przy kawie (czyli narad). Zresztą nie tylko one, ale większość tego zespołu ekspertów. Potem i tak dyrektorzy szkół dostaną rozkazy, a nauczyciele będą ***ć z uczniami.
Pzl
Pzl 05.12.2019, 23:27
Realista - masz rację w 100%. To "zacne" towarzystwo się zbierze na naradzie "ważnych głów" i ustali projekt, do ktoregp realizacji zobowiąże szkoly. Jakas akcja ogolnomiejskiego malowania rybek czy kamieni . Co będą musieli zrobić tym razem? Moze zamki z piasku? Proponuję 650 zamków na 650 lecie.. A może 650 jeleni na rondach?
ws
ws 06.12.2019, 09:09
Te usmarowane kamienie to była konkretna kasa do wyprowadzania
Basia
Basia 06.12.2019, 08:57
Teraz Upałowa wymyśli 650 tęczowych flag do rozwieszenia na mieście.
Złotowiak
Złotowiak 05.12.2019, 13:20
Na przewodnicząca tego zespołu proponuje złotowską wiosenną feministkę. W ramach obchodów 650-lecia Miasta Złotowa zorganizuje Ona protest przed Urzędem Miejskim w obronie gejów i lesbijek oraz "uprzywilejowanej kasty" Zamiast świeczek organizatorka protestu apeluje aby przynieść gromnice! xD
Japas
Japas 05.12.2019, 18:08
Ona wygląda jak 650 lat! Pasuje.
KREDO
KREDO 05.12.2019, 10:11
Uczcić tak bo tradycja i jakaś rocznica. Komitet powołać taka potrzeba można to zrozumieć. Tylko kogo mają reprezentować panie od walki z obecnymi mieszkańcami czy tymi którzy już odeszli także przed wiekami a ich wiara jako Katolików była kilkaset procent większą a tradycj z nią związane były dla nich święte.
Te osoby powinni wiedzieć że dawne pokolenia Polaków dzisiaj pogoniły by wszystkich wywrotowców gdzie pieprz rośnie.
Polska powstała i stoi na chrześcijaństwie, wierzę katolickiej i nikt tego nie zmieni a obecność w zespole niektórych wyznawców chorej ideologi LGBT, gender, aborcji czy bezpośredniego ataku na Kościół Katolicki i ludzi wiary tylko umniejszy sens tych obchodów.
Ktoś kto zamyka drzwi urzędu przed podstawowymi warunkami wiary jak i szydzący z niej w demonstracjach nie powinien znajdować się w zespole organizującym tak ważną historycznie rocznicę.
hiki
hiki 22.01.2020, 14:56
To od razu zglosic wniosek o przeniesienie siedziby Pulita na plebanie do proboszcza, najlepiej tego nerwowego, medalowego, za rzeka. Albo jest wladza swiecka , albo koscielna. jak cie d... zaboli to pojdziesz z tym do ksiedza czy do szpitala? Zlotow to faktycznie ostoja dewocji i zacofania.
POST
POST 23.01.2020, 10:15
Być może KS Proboszcz Parafi Św Piotra i Pawła powinien jasno wypowiedzieć się jaki jest jego stosunek do działań tej Pani i Burmistrza promującego tego rodzaju osoby. Nie może być tak że na kazaniach w oparciu o Ewangelię mówi się do nas wiernych co innego a w życiu codziennym zgoła ten sam ksiądz zachowuje się odmiennie w stosunku do słów które wypowiada przed ołtarzem.
Tyle padło krytyki, podejrzeń i niejasności dotyczącej prawd wiary że KS Proboszcz jako osoba kojarzona przez wielu z obecnymi sytuacjami powinien wydać oświadczenie. Oświadczenie w którym wykaże czy opowiada się za dobrami tego świata coś za coś, czy za prawdą wiary jej celu zgodnie z tym co przedstawiono podczas kuszenia Jezusa Chrystusa.
Nie można dobrze strzec swoich owiec trzymając je w niepewności.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 05.12.2019, 07:12
Cha cha cha cha cha!!
Konek
Konek 05.12.2019, 05:45
Czytałem cała kronikę Janka z Czarnkowa. Jest tam także (nieco wcześniejsza) wzmianka o Podgajach.
i walnął date
i walnął date 08.12.2019, 10:51
Janko z Czarnkowa to był tylko kronikarz a nie historyk. Ktoś poczytał w Wikipedii o tym ,że król Polski,Kazimierz Wielki ,zmarły w 1370r .zapisał przed śmiercią wnukowi te ziemie ale Wikipedii nikt ze Złotowa nie uzupełnia i prawie nic o Złotowie tam nie ma.
Konek
Konek 08.12.2019, 17:28