Zakrzewski Turniej Rodzin

  • 03.12.2019, 00:10 (aktualizacja 03.12.2019, 00:31)
  • iej
Zakrzewski Turniej Rodzin
W sobotę w hali sportowej w Zakrzewie odbyła się szósta edycja Andrzejkowo-Mikołajkowego Turnieju Rodzin.

W zmaganiach udział wzięło ponad osiemdziesiąt osób z terenu gminy, w tym zarówno dzieci, jak i dorośli a nawet dziadkowie. Dla wszystkich przygotowano konkurencje sprawnościowe, rywalizacja w każdej z grup była bardzo zacięta i uczestnicy dawali z siebie  wszystko, jednak nie wynik był tego dnia najważniejszy.

Liczyła się przede wszystkim zdrowa wspólna zabawa i profilaktyka – przeciwdziałanie uzależnieniom wśród młodzieży oraz promocja zdrowego stylu życia i pozytywnych wzorców. W istocie, humory dopisywały a uśmiech często gościł na twarzach członków poszczególnych rodzin. Impreza ta składała się z dwóch bloków konkurencji.

W międzyczasie na uczestników czekał słodki poczęstunek, kawa i herbata, zaś po zakończeniu zmagań, przed oficjalnym podsumowaniem – co najbardziej ucieszyło dzieci – serwowano pizzę.  Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe gadżety – plecaki, smyczki i notatniki, zaś po trzy najlepsze osoby w poszczególnych kategoriach świąteczne nagrody indywidualne.

Prezentem na potrzeby świetlic terapeutycznych były bony zakupowe do jednego z elektromarketów. Organizatorem Andrzejkowo-Mikołajkowego Turnieju Rodzin była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zakrzewie.

UG Zakrzewo

 

iej

Zdjęcia (30)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe