Kozy jak malowanie

  • 28.11.2019, 19:52
  • iej
Kozy jak malowanie
Dzisiaj w Muzeum Ziemi Złotowskiej odbyło się otwarcie wystawy "Kozi czwartek"

Na wystawie znalazły się rozmaite kozie głowy, w tym nawet Koziołka Matołka. Jest co podziwiać! Zwiedzający wystawę będą mogli oddać głos na wybraną głowę, jej autor zostanie nagrodzony -  każdy zwiedzający wystawę w okresie jej trwania otrzyma kartę do głosowania, na której należy wypisać numery trzech różnych wybranych przez siebie prac. Ponadto będzie też nagroda główna - przyznana przez muzeum. A zatem zwiedzajcie Muzeum Ziemi Złotowskiej  i bierzcie udział w plebiscycie!

Otwarcie wystawy niezwykle barwnie i wesoło uświetnił zespół Krajniacy z Wielkiego Buczka!

 

Wyciąg z regulaminu:

Muzeum Ziemi Złotowskiej w Złotowie organizuje Konkursu plastycznego pt. Kozi czwartek. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy plastycznej: koziej maski zakładanej na przebierańca lub przestrzennej koziej głowy w sposób trwały osadzonej na 1 m kiju, która może wydawać dźwięk kłapania. Prace będą prezentowane na wystawie konkursowej w Muzeum w dniach od 28 listopada 2019 r. do 2 lutego 2020 r. Konkurs jest przeprowadzony w trzech kategoriach wiekowych: od przedszkolaków do dorosłych. Celem konkursu jest m. in. zachęcenie do samodzielnego poszukiwania informacji o kulturze, historii i naturze regionu oraz rozwijanie zainteresowań różnorodnymi technikami plastycznymi. Prace należało składać w siedzibie muzeum w terminie do 23 listopada 2019 r. Muzeum jako organizator konkursu przyzna nagrodę główną. Pozostałe nagrody będą wynikiem plebiscytu osób zwiedzających wystawę. Wszyscy laureaci wraz z opiekunami zostaną zaproszeni na uroczyste zamknięcie wystawy w dniu 2 lutego 2020 r. Regulamin dostępny jest na stronie internetowej www.muzeum-zlotow.pl W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Muzeum Ziemi Złotowskiej.

iej

iej

Zdjęcia (41)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zdzichu
zdzichu 28.11.2019, 20:14
A to jeszcze Muzeum Ziemi Złotowskiej czy jakieś muzeum wsi Klukowo lub innej wsi? Jak nie hafty, to kozy. Starszy pan poleje i jest wesoło.

Pozostałe