Jubileusz pożycia małżeńskiego

  • 27.11.2019, 00:16 (aktualizacja 27.11.2019, 10:24)
  • iej
Jubileusz pożycia małżeńskiego
W poniedziałek 25 listopada Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Jolanta Żendel uroczyście przywitała Jubilatów Państwa Marię i Jana Kaszuba, którzy w obecności gospodarzy naszej „małej ojczyzny” Przewodniczącego Rady Miejskiej Krzysztofa Bzowskiego i Burmistrza Gminy i Miasta Piotra Wojtiuka oraz przybyłych na uroczystość bliskich, uroczyście obchodzili jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego.

Burmistrz odznaczył jubilatów Medalami nadanymi przez Prezydenta RP za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego należy do uroczystości, w których uczestniczy się z wielkim wzruszeniem. Nasi jubilaci wstępując w związek małżeński 22 listopada 1969 r. w Tarnówce przyrzekali sobie dozgonną miłość, szacunek i przyjaźń. Nie zawiedli się na sobie, a przyrzeczenia dotrzymali. Małżeństwo to nie tylko piękne, podniosłe i radosne chwile, ale też dzielenie z drugą osobą trosk, smutków i nieszczęść. Nagrodą za wytrwałość jest dziś szczęście dzieci, uśmiech wnuków oraz uczucie spełnienia, które towarzyszy każdego dnia.

Serdeczne gratulacje za pięknie dotrzymane zobowiązanie.

UGiM Jastrowie Małgorzata Krause
iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe