25 lat pomagają dzieciom

  • 26.11.2019, 17:11 (aktualizacja 28.11.2019, 00:50)
  • iej
25 lat pomagają dzieciom

Dzisiaj w sali ZDK odbywał się jubileusz 25-lecia działalności Ośrodka Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych pod egidą Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym w Złotowie. Obecne były władze powiatu i miasta. Występowali wokaliści z POPP, przygotowani przez Weronikę Chałubek. Spotkanie prowadził Krzysztof Doroszuk, na obchody zaprosiła prezes SPDN Katarzyna Fons. Na widowni zasiadło wielu uczestników zajęć rehabilitacyjnych. W trakcie obchodów wyróżniono m.in. Jerzego Sowińskiego, Bolesława Cieślika, Danutę Wrzeszcz i Katarzynę Fons, nagrodzono personel ośrodka rehabilitacji, w tym Adrianę Taras i Bernadetę Groszczyk. Gratulacje wręczyła wicestarosta Małgorzata Sameć i przewodniczący Rady Powiatu Julian Brewka. Gratulacje przekazała także wiceburmistrz Małgorzata Chołodowska, prezes Fundacji Krajna Mariola Wegner oraz przewodnicząca Złotowskiej Rady Kobiet Katarzyna Józefowska. Wystrój sali zapewniła Jolanta Surma. 

Po części oficjalnej goście, członkowie Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym, pracownicy i uczestnicy rehabilitacji zostali zaproszeni na pyszny jubileuszowy tort.

iej

 

iej

Zdjęcia (56)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe