Krasoń Cup 2019

  • 23.11.2019, 21:43 (aktualizacja 24.11.2019, 00:56)
  • iej
Krasoń Cup 2019
Dzisiaj w Złotowie w dwóch halach sportowych rozgrywany był międzynarodowy turniej piłkarski Krasoń Cup o Puchar Burmistrza Złotowa, pod egidą Lokalnej Grupy Działania Krajna Złotowska. Organizatorem turnieju był MLKS Sparta Złotów

Osiem drużyn z rocznika 2010 walczyło w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Złotowie, z kolei osiem drużyn z rocznika 2009 rywalizowało w hali Złotowianka. W stawce 9-latków wygrał zespół Lecha Poznań, wśród 10-latków najlepsi okazali się młodzi futboliści Pogoni Szczecin. Turnieje miały charakter międzynarodowy, ze względu na udział piłkarskiego narybku z Nieświeża na Białorusi, miasta partnerskiego Złotowa. Zagraniczni piłkarze reprezentowali klub Hardzieja, występujący w białoruskiej Extraklasie! W podsumowaniu puchary i medale wręczała wiceburmistrz Złotowa Małgorzata Chołodowska z pomocą Michała Krasonia z firmy Rozsady Krasoń.

Oprócz pucharów nagrodzono także najlepszych piłkarzy w trzech kategoriach: MVP, bramkarz i król strzelców oraz najlepszych piłkarzy w każdym zespole. W trakcie turnieju prezentowana była wystawa zdjęć z 90-letniej historii klubu Sparta Złotów.

Rocznik 2010:

1. Lech Poznań

2. Pogoń Szczecin

3. FK Haradzieja (Białoruś)
4. Krajna Wyrzysk
5. BKS Bydgoszcz
6. Sparta Złotów
7. Chojniczanka Chojnice
8. Noteć Czarnków  

Najlepszy bramkarz: Jakub Dzięcielak (Pogoń Szczecin)
Król strzelców: Egor Sudnik (FK Haradzieja)
MVP turnieju: Borys Sawala (Lech Poznań)

Rocznik 2009:

1. Pogoń Szczecin

2. Budowlani Bydgoszcz

3. Sparta Złotów

4. FK Hardzieja (Białoruś)

5. Wisełka Fordon Bydgoszcz

6. Arkonia Szczecin

7. AP 2012 MKS Debrzno

8. AP Reissa Inowrocław

Najlepszy bramkarz: Jakub Bukowski (Sparta Złotów),

iej

iej

Zdjęcia (132)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe