Kierowca pod wpływem narkotyków

  • 22.11.2019, 15:37 (aktualizacja 22.11.2019, 15:40)
  • iej
Kierowca pod wpływem narkotyków

Miał sądowy zakaz, był pod wpływem amfetaminy mimo wszystko wsiadł za kierownicę

Policjanci z Komisariatu Policji w Jastrowiu udaremnili dalszą nieodpowiedzialną jazdę 16-latka. W zatrzymaniu kierowcy prowadzącego pojazd pod wpływem narkotyków pomogła godna naśladowania postawa obywatela, który telefonicznie powiadomił o tym fakcie oficera dyżurnego złotowskiej komendy. Jak się okazało zatrzymany 16-latek prowadził samochód pod wpływem amfetaminy, nie posiadając uprawnień do kierowania oraz łamiąc sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Dodatkowo w jego ubraniu policjanci znaleźli kilka porcji narkotyku. Teraz o dalszym losie młodego mieszkańca powiatu złotowskiego zadecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich w Złotowie.‼️

Apelujemy !!! Jeśli zauważysz kierowcę na drodze, którego zachowanie świadczy, że może on znajdować się pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka odurzającego – nie bądź obojętny, powiadom o tym nas! Każdy może zadzwonić - nawet anonimowo - pod numer telefonu 112.

 

Razem eliminujmy z ruchu potencjalnych zabójców.

KPP Złotów 

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bobas
Bobas 22.11.2019, 21:22
No właśnie a jak dzisiaj zadzwonić na policję? Jaki numer wbić ,żeby nie dzwonić do Poznania. Tam zanim coś się zgłosi to trzeba przejść długi test pytań.
tt
tt 22.11.2019, 15:48
telefon na 112, 2 minuty czekania nic. Drugi telefon 3 minuty nic. Przy 3 telefonie 2 minuty odbiera typek i już wysyłają patrol. Ekipa robiąca syf zmywa się po 10 minutach policja zjawia się po 25 min. Jak już nikogo nie ma. Po godzinie ekipa wraca i znowu to samo, tel na policję i gośc się fafluni że tam nikogo nie ma....

Pozostałe