Nowe władze Hufca

  • 19.11.2019, 21:06 (aktualizacja 19.11.2019, 23:46)
  • iej
Nowe władze Hufca
W sobotę - 16 listopada - w sali sesyjnej Urzędu Miasta obradował Zjazd Sprawozdawczo – Wyborczy Hufca ZHP Złotów.

Celem spotkania było podsumowanie osiągnięć w pracy na rzecz organizacji za lata 2015 -2019 oraz wybór nowych władz hufca. Nową komendantką hufca wybrana została dh. phm. Katarzyna Szumińska, która przejęła obowiązki po dh. hm. Marii Rumińskiej, kierującej hufcem od 1991roku. W uznaniu zasług ustępującej komendantki uczestnicy Zjazdu podjęli uchwałę, by za wieloletnią, oddaną służbę instruktorską przyznać jej tytuł Honorowego Komendanta Hufca ZHP Złotów.

W Zjeździe, oprócz instruktorów hufca, uczestniczyli również znamienici goście z komendantem Chorągwi Wielkopolskiej ZHP - hm. Tomaszem Kujawiczyńskim na czele. Podkreślali oni sprawność organizacyjną i zaangażowanie władz hufca oraz całej kadry instruktorskiej.

Wyrazem uznania dla pracy instruktorów były przyznane odznaczenia oraz wyróżnienia i nagrody przygotowane i wręczane przez komendantkę hufca.

Decyzją Zjazdu do władz hufca zostali także wybrani: druhowie: hm. Michał Ruta, phm. Angelika Terkiewicz, pwd. Tomasz Poklękowski i pwd. Artur Natoniewski.

 

hm. Teresa Cicha

iej

Zdjęcia (17)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Folliw
Folliw 20.11.2019, 11:46
Nie wiedziałem że harcerstwo jeszcze istnieje

Pozostałe