Nagrodzeni ogrodnicy

  • 19.11.2019, 20:29
  • iej
Nagrodzeni ogrodnicy
Ogródki przyblokowe i balkony będące w administracji Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej w Jastrowiu to niewątpliwie wizytówka osiedla i powód do dumy mieszkańców.

 W poniedziałkowe popołudnie Burmistrz Gminy i Miasta Jastrowie Piotr Wojtiuk wraz z prezesem zarządu Stanisławem Gluszkiewiczem nagrodzili mieszkańców, którzy dokładają wiele starań by ogródki i balkony cieszyły oko nie tylko mieszkańców osiedla. Coroczny przegląd terenów zielonych i nagradzanie tych, dzięki którym osiedle staje się piękniejsze, nie tylko inspiruje i zachęca mieszkańców do tworzenia wyjątkowych przestrzeni ale sprawia, że mieszkańcy rozwijają swoją pasję związaną z ogrodnictwem, mają szansę na zaciśnięcie sąsiedzkich więzi i uzyskanie samozadowolenia z osiągniętych rezultatów. Nagrodzono wszystkich mieszkańców przyczyniających się do upiększania osiedla w łącznej liczbie 73 osoby, pierwszym miejscem wyróżniono sześć osób za ogródki przyblokowe, oraz cztery osoby za balkony.

Gratulujemy pasji i życzymy nowych pomysłów na aranżacje terenów zielonych.

UM Jastrowie

iej

Zdjęcia (19)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kto odpowiedzialny?
kto odpowiedzialny? 20.11.2019, 11:51
A my w Złotowie mamy całe lato żółte trawniki i obcięte suche kikuty krzaków,tak dewastuje tereny zielone Sp.Mieszk.Piast w Złotowie,a skrzynki na balkonach wiszą na zewnątrz nawet gdy silny wiatr.co zrobi S.M. jak spadnie skrzynka kilkanaście metrów dalej i zabije człowieka ? tego wam nie życzymy.
Na terenach zielonych trzeba się znać...

Pozostałe