Dwie interwencje OSP Zakrzewo

  • 17.11.2019, 20:00 (aktualizacja 17.11.2019, 20:42)
  • iej
Dwie interwencje OSP Zakrzewo
17 listopada 2019 roku jednostka OSP Zakrzewo dwukrotnie interweniowała

 Do pierwszego zdarzenia zastęp GCBA został zadysponowany do pożaru śmieci w hangarze na lotnisku w Lipce. Po dotarciu na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów OSP Lipka pożar został szybko opanowany, a zastępy wróciły do swoich strażnic. W tych działaniach brały udział jednostki JRG Złotów OSP Lipka i Zakrzewo.
Do kolejnego zdarzenia doszło o godzinie 17.50 w Zakrzewie na ul. Krótkiej. Doszło tam do pożaru sadzy w przewodzie kominowym. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przystąpili do wygaszania pieca oraz przy pomocy podnośnika SH 24 został komin wygaszony. Działania trwały około godziny. W tych działaniach brały udział jednostki OSP Zakrzewo i JRG Złotów.
Info. Foto OSP Zakrzewo

iej

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe