45 lat koła PZERiI w Lipce!

  • 17.11.2019, 18:29 (aktualizacja 17.11.2019, 23:17)
  • iej
45 lat koła PZERiI w Lipce!
Wczoraj w Gminnym Ośrodku Kultury w Lipce swój Jubileusz obchodzili emeryci i renciści. To już 45 lat działalności Koła w Lipce Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

 

Zaproszonych gości i przybyłe delegacje oraz wszystkich członków przywitała Pani Przewodnicząca Janina Włodarczak. Podczas uroczystości przyjęto nowych członków Koła, Pani Leokadia Figurniak prezes Oddziału Okręgowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Pile, wręczyła legitymacje oraz kwiaty.

Starosta Złotowski Ryszard Goławski w swoim przemówieniu podkreślił jak ważną rolę pełnią seniorzy, jak istniejące 45 lat koło w Lipce przyczynia się do aktywnego życia, wspólnych inicjatyw, spotkań i wyjazdów.
Podziękowania i gratulacje złożyli także, Pani Anna Orzechowska – Sekretarz Gminy Lipka oraz Przewodniczący Rady Gminy w Lipce – Piotr Wandas, którzy wręczyli bukiet kwiatów i pamiątkowy grawerton. Życzenia kolejnych lat działalności dla Koła nr 2 w Lipce przekazali również delegaci z innych Kół Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Uczestnicy uroczystości obejrzeli prezentację multimedialną przedstawiającą historię działalności Koła w Lipce, następnie wniesiono wspaniały jubileuszowy tort, który pokroiła Pani Janina, a młodzież ze Szkolnego Klubu Wolontariuszy „Nadzieja” działającego przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Lipce z uśmiechem na twarzach częstowali wszystkich przybyłych gości.

Uroczystość uświetniły występy wokalne uczennic ze Szkoły Podstawowej w Lipce oraz zespół Lipczanki pod kierownictwem muzycznym Marian Kukowski.

UG Lipka

iej

Zdjęcia (41)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe