Spotkanie w sprawie wieży

  • 15.11.2019, 18:06
  • iej
Spotkanie w sprawie wieży

W czwartkowe popołudnie w Urzędzie Gminy i Miasta Jastrowie odbyło się spotkanie przedstawicieli firmy Emitel S.A. z mieszkańcami Jastrowia. Emitel to najważniejszy operator naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. Podczas spotkania omówiona została problematyka dotycząc budowy wieży telekomunikacyjnej wraz ze stacją bazową w Jastrowiu przy ul. Bocznej.

Obecni na spotkaniu przedstawiciele inwestora zapewniają, że działają zgodnie z prawem, że w celu ochrony ludzi i środowiska przed polem elektromagnetycznym ustanowione są przepisy, które ich obowiązują. Mieszkańcy wyrazili swoje obawy związane z realizacją inwestycji oraz jej lokalizacją na terenie zabudowań jednorodzinnych. Inwestor oświadczył, że nie ma możliwości zmiany lokalizacji realizowanej inwestycji. Część mieszkańców natomiast zapowiedziała, że podejmie dalsze kroki prawne w celu zablokowania realizacji inwestycji na tym obszarze.

UGiM Jastrowie Małgorzata Krause
iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jan
Jan 16.11.2019, 21:14
Szkoda, bo telewizja naziemna na naszym terenie jest zmorą. W zasadzie jej nie ma.

Pozostałe