70 lat OSP Batorowo

  • 12.11.2019, 00:18
  • iej
70 lat OSP Batorowo
W niedzielę druhny i druhowie obchodzili jubileusz 70-lecia powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Batorowie. Uroczystość rozpoczęła się od poświęcenia oraz oficjalnego przekazania kluczyków do nowo zakupionego lekkiego wozu bojowego.

 

Następnie strażacy i zaproszeni goście przeszli do sali wiejskiej, w której Wójt Gminy Lipka Przemysław Kurdzieko wraz z Przewodniczącym Rady Gminy Lipka Piotrem Wandasem złożyli gratulacje i podziękowania dla strażaków za ich pełną poświęcenia służbę dla całej społeczności lokalnej. Przekazali także list gratulacyjny oraz czek finansowy dla OSP Batorowo oraz podziękowanie dla wieloletnią służbę dla naczelnika Pana Zbigniewa Rekusz. Starosta Złotowski Ryszard Goławski również w swoim przemówieniu podziękował strażakom i przekazał czek. Gratulacje złożył także Pan Andrzej Kacprzak Prezes Zarządu Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Złotowie.

Pan Grzegorz Chałubek – prezes OSP Batorowo przyjął dzisiaj wiele życzeń oraz mnóstwo podarunków, za które serdecznie wszystkim podziękował i zaprosił do wspólnego świętowania jubileuszu przy obficie zastawionych stołach.
Wojciech Chałubek przeczytał wszystkim historię działalności OSP w Batorowie.

UG Lipka

iej

Zdjęcia (34)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe