Sukces pani Barbary!

  • 12.11.2019, 00:08 (aktualizacja 12.11.2019, 00:14)
  • iej
Sukces pani Barbary! Nagrodzone zdjęcie Barbary Chodera

Barbara Chodera ze Złotowa odniosła kolejny sukces na niwie fotograficznej. Zdjęcie wysłane na konkurs pod nazwą "Inspiracje słońcem" w Radziejowie zdobyło wyróżnienie. Sukces tym bardziej ogromny, że udział brali fotografowie z całego  świata! Pani Barbara jest członkiem Stowarzyszenia Artystów Pasja.

Gratulacje!

 

Międzynarodowy konkurs fotograficzny „Inspiracje Słońcem” został zorganizowany w związku z otwarciem Astrobazy, odbywa się od 2011 roku, cyklicznie co 2 lata. Ma on zasięg światowy. Uczestników łączy pasja fotografowania, zainteresowanie otaczającym światem. Udział polega na wykonaniu zdjęć zainspirowanych Słońcem – naszą gwiazdą dzienną. Chodzi o  ujęcie Słońca w sposób artystyczny. Każdy uczestnik może  nadesłać do 3 fotografii, każda praca oceniana jest oddzielnie. Prace konkursowe wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym przesyłane są jedynie pocztą elektroniczną.  Jury konkursu wybiera prace do drugiego etapu, a następnie wyłania finalistów konkursu. Do udziału w Konkursie nadsyłane są prace  z różnych krajów ze wszystkich kontynentów. W trzech edycjach wpłynęło w sumie  ponad 5000 zdjęć.  Nadesłane na konkursy zdjęcia pochodziły m.in. z następujących krajów: Polska, Francja, Słowenia, Bangladesz, Indie, Niemcy, Belgia, Filipiny, Litwa, Ekwador, Algieria, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Egipt, Australia, Kanada, Rumunia, Irlandia, Stany Zjednoczone, Singapur, Izrael, Indonezja, Chiny, Szwajcaria, Holandia, Rosja, Argentyna, Brazylia, Chorwacja, Maroko, Republika Południowej Afryki, Japonia, Hiszpania, Wielka Brytania, Kenia, Węgry, Arabia Saudyjska. Zdjęcia laureatów konkursu prezentowane są podczas koncertu galowego Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Francuskiej, w formie wystawy oraz na stronie internetowej szkoły. O Konkursie pisze prasa lokalna i informuje TVP Bydgoszcz. Fotografie konkursowe publikowane są  w „Radziejowianinie”, „Powiatowym ABC” i „Gazecie Kujawskiej”. Konkurs od lat budzi zainteresowanie miłośników  fotografii i pasjonatów astronomii.

iej

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tomek
Tomek 12.11.2019, 21:56
Gratulacje Pani Basiu :)

Pozostałe