Wypadek na trasie Węgierce - Tarnówka

  • 08.11.2019, 12:01 (aktualizacja 08.11.2019, 12:09)
  • iej
Wypadek na trasie Węgierce - Tarnówka

6 listopada 2019 r. o godz. 15.29 do stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP w Złotowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu osobowego na drodze powiatowej odcinek Węgierce – Tarnówka. Na miejsce zdarzenia zadysponowano najbliższe jednostki ochotniczych straży pożarnych oraz zastępy z jednostki ratowniczo-gaśniczej w tym grupę operacyjną komendanta powiatowego. Po dojeździe potwierdzono, że samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo, w pojeździe pozostawała nieprzytomna osoba z licznymi obrażeniami, niezwłocznie wykonano dojście i ewakuowano ją z pojazdu, udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy i przekazano przybyłemu Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Dodatkowo pojazdem podróżowała dwójka małoletnich dzieci, które w momencie dojazdu pierwszego zastępu straży pożarnej były poza pojazdem im również udzielono pomocy medycznej, na mocy decyzji załogi ZRM wszyscy poszkodowani zostali zabrani z terenu akcji do szpitali.

Łącznie w działaniach zaangażowane były dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej, jednostki OSP Tarnówka, OSP Osówka, OSP Zalesie oraz dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz służby Policji.

KP PSP Złotów

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe