IV Złoty Bieg w ramach 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Złotowie

  • 07.11.2019, 09:36
  • contact contact
IV Złoty Bieg w ramach 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Złotowie Dominika Wrona Fotografia
Dokładnie 15 listopada br o godzinie 17:00 ruszają zapisy do IV Złotego Biegu w ramach 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Złotowie.

Dnia 12 stycznia 2020r odbędzie się czwarta edycja Złotego Biegu. Organizatorzy kolejny raz przygotowali dla uczestników masę niespodzianek. Najważniejszy jednak jest Cel 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Tym razem zbieramy na Dziecięcą Medycynę Zabiegową, czyli wyposażenie oddziałów chirurgii ogólnej, kardiochirurgii, neurochirurgii i oddziałów intensywnej opieki medycznej. Zakupiony zostanie wyspecjalizowany sprzęt do szybkiego reagowania oraz precyzyjnego leczenia. Najważniejsze jest to aby dzieci potrzebujące natychmiastowej pomocy zabiegowej mogły szybko opuścić szpital z uśmiechem na twarzach.

Organizatorzy Złotego Biegu serdecznie zapraszają wszystkich do udziału, którzy chcą sprawdzić swoje możliwości sportowe oraz tym samym pomóc w ogólnoświatowej akcji WOŚP. Limit uczestników został zwiększony do 600 osób aby dać możliwość wszystkim, nawet tym którzy nie dostali się w poprzedniej edycji. Na liście startowej Złotego Biegu corocznie znajdują się osoby z całej Polski oraz z zagranicy.

Każdy z uczestników otrzymuje pakiet startowy złożony z artykułów reklamowych sponsorów wydarzenia, głównie złotowskich firm. Opłata za udział to darowizna w wysokości min. 30 zł do puszki wolontariusza WOŚP. Każdy z zapisanych uczestników ma zapewniony pakiet startowy, medal okolicznościowy, posiłek regeneracyjny, dostęp do kawiarenki, ubezpieczenie oraz zabezpieczenie medyczne.

Zapisy do IV Złotego Biegu zostaną uruchomione 15 listopada br o godz. 17.00 poprzez stronę www.elektronicznezapisy.pl . Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie wydarzenia Facebook.

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Złotym Biegu w ramach 28 Finału WOŚP w Złotowie

contact contact

Zdjęcia (12)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe