Dominika Wrona wśród finalistów Wielkopolska Press Photo 2019

  • 06.11.2019, 18:12
  • contact contact
Dominika Wrona wśród finalistów Wielkopolska Press Photo 2019 Dominika Wrona Fotografia Uroczyste zakończenie sezonu i poczęstunek dla uczestników
Dominika Wrona - mieszkanka Złotowa zdobyła nagrodę wyróżnienia wśród finalistów Wielkopolska Press Photo za zdjęcie pt " Poświęcenie ".

Wielkopolska Press Photo jest coroczną konfrontacją dokonań fotoreporterów województwa wielkopolskiego. Częstymi laureatami konkursu są wybitni wielkopolscy fotoreporterzy, odnoszący sukcesy również na arenie ogólnopolskiej, ale także nagrody w nim zdobywają nieznani szerszej publiczności fotografujący dziennikarze z małych miejscowości.

Dominika Wrona, złotowska fotograf, związana z grupą Pseudobiegaczki oraz należąca do Stowarzyszenia Ludzi w Biegu znalazła się w finale laureatów konkursu. Zachwyciła jury swoim zdjęciem w kategorii " Sport " uchwycając moment podczas zakończenia sezonu zajęć treningowych dla kobiet CrossFitGirls, którego też jest organizatorem. Na tegoroczny konkurs nadesłano łącznie 1397 zdjęć 91 autorów. Do wystawy pokonkursowej jury wybrało 38 zdjęć pojedynczych i 19 zestawów 37 autorów. Warto wspomnieć, że Dominika Wrona wysłała zdjęcia do konkursu po raz pierwszy. Tym bardziej jej sukces jest wart uwagi. Gratulujemy i życzymy dalszych tak ważnych osiągnięć.

contact contact

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe