Ludzie mają dość!

  • 06.11.2019, 16:06 (aktualizacja 06.11.2019, 23:08)
  • iej
Ludzie mają dość!

Na tablicach ogłoszeniowych pojawiły się dzisiaj kartki, na których ktoś anonimowy wyraża swoją niechęć do osób palących w piecach odpadami. Apel odnosi się do mieszkańców Złotowa i gminy Złotów...

iej, foto: profil Nie polecam w Złotowie na facebooku

iej

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Palacz2
Palacz2 08.11.2019, 11:43
Zgodzę się z użytkownikiem Palacz. Czarny dym nie świadczy o paleniu śmieciami. A zapewne kartki porozwieszał mieszkaniec bloku, który nie ma żadnego pojęcia czym ogrzewają bloki :D
Wielcy ekolodzy się znaleźli, a ciekawe czy wiedzą jakie konserwanty rakotwórcze codziennie zjadają .. Zacznijcie patrzeć najpierw na to co jecie i na samochody, które jezdża z powycinanymi katalizatorami... A węglem palono od zawsze i jakoś nie było o to szumu
Palacz
Palacz 07.11.2019, 06:47
Palenie śmieciami to sporadyczne przypadki. Czarny dym z komina nie świadczy o paleniu śmieciami. Szczególnie w centrum miasta jest sporo "zwykłych" pieców co się przekłada na jakość spalin. Miasto ekologiczne ale ciągle brak konkretnych programów ekologicznych jak chociażby zrobiła to gmina Złotów z panelami fotowoltaicznymi. 5 tys do wymiany pieca to śmieszna cena! ok. 10 tys kosztuje dobry piec gazowy plus jeszcze przyłącza i montaż. Do tego wymagany jest audyt energetyczny, którego ceny zaczynają się od 3 tys! Więc to raczej dopłata dla bogatych!
OchrŚrod.
OchrŚrod. 06.11.2019, 19:10
Mnie też szlak trafia jak widzę i czuję czym ludzie palą w piecu .Stanowczo oświadczam że będę informował odpowiednie służby o każdym takim przypadku.Koniec z paleniem śmieci.
Janek
Janek 07.11.2019, 06:42
Tak? A gdzie widziałeś, czym palą?! Widziałeś i nie zgłosiłeś?! Rodzina co? Odpowiem tak - nic nie widziałeś! Powielasz opinie przeczytane w necie! Zapewniam, ze obecnie to sporadyczne przypadki, ze ktoś pali plastikami czy innymi śmieciami!
OchrŚrod.
OchrŚrod. 08.11.2019, 13:23
Robisz z siebie błazna pisząc takie bzdury.Wystarczy się przejść po osiedlach domków jednorodzinnych.Jak widzę 2 woreczki śmieci wystawione przed posesją, to twoje zapewnienia i "sporadyczne przypadki" dawno przez komin wyleciały .Bzdury piszesz Janku ,może dopisze mi szczęście i twój dym wpadnie w moje oko.Zgłaszajmy wszystkie podejrzane przypadki Straży Miejskiej. [email protected]
[email protected] tel .606 757 732 , 606 757 953
Niekulturalna prośba ani uprzejmość !!!!
Niekulturalna prośba ani uprzejmość !!!! 06.11.2019, 18:31
I to jest obecna nowomowa, kultura słowa jakiej nasi starsi mieszkańcy miasta i gminy nie znali.
Ciekawe gdzie takiego stylu i wyrażania niezadowolenia uczą.
Jeśli autor wyzwisk i gróźb myśli że taka troska z podkreśleniem iż chodzi o dzieci i emerytów w stu procentach przemówi do mieszkańców to się myli i to bardzo. Ten apel zrównuje wszystkich palących w piecach do ku..... Tak nie może być aby takimi oskarżeniami i wulgaryzmami wysuwano roszczenia i to w imieniu nieokreślonej grupy ludzi. Zarówno ton, słownictwo jak i anonimowa furia zawsze przynosi odwrotny skutek.
Apel nawet w imieniu własnym można było wystosować z kulturą i rzeczywista troską o społeczeństwo i środowisko uświadamiając o wynikającym zagrożeniu palenia byle czym z podkreśleniem że trzeba to robić przez cały rok.

Pozostałe