Laureaci Olimpiady Ekologicznej

  • 31.10.2019, 12:14 (aktualizacja 31.10.2019, 12:19)
  • iej
Laureaci Olimpiady Ekologicznej

18 października ogłosiliśmy wyniki powiatowego etapu XII Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski, a dziś laureaci tego konkursu odebrali nagrody. Jak zawsze wręczono je w auli im. Adama Krysińskiego w Starostwie Powiatowym w Złotowie, gdzie uczniów, ich nauczycieli i gości przywitała Agnieszka Lech z Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa. 

Pani Agnieszka krótko podsumowała tegoroczną edycję olimpiady, a następnie rozpoczęła odczytywanie wyników. W pierwszej, najmłodszej kategorii wiekowej (szkoły podstawowe - klasy IV-VI) dyplomy i upominki wręczył dyrektor Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Bronisław Kalas. Przypomnijmy laureatów:

1. Zuzanna Borysiuk – SP nr 2 w Złotowie,

2. Mikołaj Borysiuk – SP nr 2 w Złotowie,

3. Ex aequo Roksana Borowa i Jakub Polaczek – SP w Sypniewie.

Wyróżnienia: Maria Poznańska - SP nr 2 w Złotowie, Hanna Mazur i Maciej Trocki - SP nr 1 w Jastrowiu oraz Aleksander Wyrobek - SP w Sypniewie.

W kategorii drugiej (szkoły podstawowe - klasy VII-VIII) zwycięzcom i wyróżnionym gratulowała zastępczyni dyrektora Wydziału Organizacyjnego i Promocji Katarzyna Zych. Nagrody odebrali:

1. Maja Jakóbczyk – SP nr 3 w Złotowie,

2. Oliwia Massel – SP w Świętej,

4. Stefan Pura – SP w Sypniewie.

Wyróżnienia: Wiktoria Kołodziej - SP w Kleszczynie, Piotr Rola - SP w Sławianowie, Franciszek Ignaczuk - SP nr 1 w Jastrowiu, Klaudia Senska - SP w Świętej i Aleksander Landowski - SP w Górznej.

W najstarszej grupie wiekowej (szkoły ponadpodstawowe) laureatów miał przyjemność nagrodzić dyrektor Wydziału Organizacyjnego i Promocji Mirosław Mincewicz. W tym przypadku gratulacje odebrali: 

1. Ex aequo Agata Dzioba, Julia Olszewska i Szymon Nowakowski – ZSE w Złotowie,

2. Ex aequo Kaja Małecka, Julia Górecka – ZSE w Złotowie i Julia Fifielska – I LO w Złotowie,

3. Maciej Bieluszko – I LO w Złotowie.

 

Wyróżnienie: Dagmara Karbowiak - ZSE w Złotowie.

Gratulacje!

Laureaci powiatowego etapu Olimpiady reprezentować będą powiat złotowski podczas rywalizacji na poziomie ponadpowiatowym. Ten odbędzie się już wkrótce - 7 listopada w Pile. Trzymamy kciuki!

iej

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe