Propozycje do budżetu na rok 2020

  • 24.10.2019, 23:28 (aktualizacja 24.10.2019, 23:35)
  • contact contact
Propozycje do budżetu na rok 2020

Dzisiaj w sali sesyjnej złotowskiego ratusza odbyło się spotkanie burmistrza Złotowa Adama Pulita z radnymi Rady Miejskiej Złotowa w sprawie propozycji do budżetu miasta na rok 2020. Kolorem czcionki zielonym są zaznaczone zadania z dokumentacją, kolorem czerwonym - zadania wykraczające poza kompetencję Urzędu Miasta.

Oto propozycje burmistrza:

 

ieji

contact contact

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
paradwuchlorobenzen
paradwuchlorobenzen 31.10.2019, 23:50
Z nagłówka wynika, że UM ma tylko jedną kompetencję. To dużo czy mało?
DRODZY RODZICE
DRODZY RODZICE 26.10.2019, 14:36
Uwaga rodzice. W ostatnim czasie podstępem wyprowadzono dzieci do kina na bajki z serii "Dzieci na horyzoncie" Nie dajcie się zwieść!!! To organizacja implementująca treści, które maja zmienić myślenie i prawidłowy rozwój naszych dzieci. Promowanie dewiacji, łatwych uciech i promowanie masturbacji w młodym wieku to kampania która wdziera się do naszych miast. Stoi za tym kapitał i konkretny plan polityczny. Agresywna, aktywna, bojówkarska formacja LGBT powinna być traktowana jako terroryzm. Ta siła musi napotkać na opór społeczny. Bądźcie czujni.
lek.
lek. 26.10.2019, 17:33
A ty się dobrze czujesz, czy w kaftanie biegasz?
Drogi Panie
Drogi Panie 26.10.2019, 15:42
A jaki wpływ na treść jak pan pisze bajki, mają rodzice.
Cz to oni najpierw powinni pójść do kina czy jak. Przecież to nonsens.
NOM
NOM 25.10.2019, 09:33
Budżet godny pochylenia się nad nim choćby z powodu zależności od których zostanie wykonany.
Ogólnie z jego przeznaczenia widać że Złotów zostanie w tym samym miejscu co obecnie. Zadania budżetu kręcą się wokół corocznej osi i poprawiają poprzednie zadania szczególnie w systemie papierowym. Przykładem może być Amfiteatr, Dokumentacja systemu ścieżek rowerowych, Witacz na moście rzeki Głomia.
Te pomysły i pieniądze łącznie z mizernymi pomysłami na budżet obywatelski można by wykorzystać na większe potrzeby w mieście które by poprawiły całkowicie wizerunek miasta na faktyczne potrzeby mieszkańców których też zastanawia o jakim uzbrojeniu terenów inwestycyjnych mowa, pod jakie inwestycje i gdzie?.
rozczarowany wyborca
rozczarowany wyborca 25.10.2019, 08:01
AKTUALIZACJA dokumentacji remontu amfiteatru za 100 tys. zł ???!!!!!!! To ile kosztowało przygotowanie dokumentacji i kiedy ją wykonano?. Skoro aktualizacja papierków kosztuje 100 tys., a na sam remont nie ma pieniędzy, to lepiej zburzyć ten obiekt, żeby już nie straszył.
Znafca
Znafca 31.10.2019, 23:51
W *** byles, gówno widziałeś. 100 tys to nie duża kwota.

Pozostałe