Gratulacje, pani Mario!

  • 23.10.2019, 09:15
  • iej
Gratulacje, pani Mario!

Emerytowana nauczycielka biologii i przyrody, entuzjastka ekologii, wielka miłośniczka pszczelarstwa i wikliniarstwa, pasjonatka innowacyjnych metod edukacji, społeczniczka z krwi i kości od lat działająca na rzecz dawstwa szpiku kostnego oraz transplantacji narządów... Od niedawna również zdobywczyni tytułu Seniora Północnej Wielkopolski 2019! Uznanie Kapituły konkursu organizowanego przez pilskie Stowarzyszenie Pro-Senior zdobył nie kto inny, jak pani Maria Jaszczyk! Serdecznie gratulujemy

W konkursie Senior Północnej Wielkopolski przyznano również dwa wyróżnienia. Otrzymali je dr Zygmunt Wojciech Nieżychowski - kierownik Ośrodka Opieki Pozaszpitalnej - Hospicjum Miłosiernego Samarytanina w Wągrowcu oraz Ryszard Cichocki - działacz i propagator kultury, współtwórca tygodnika „Chodzieżanin”. Seniorem Miasta Piły za 2019 rok wybrana została Ludmiła Jeżewska - wiceprezes stowarzyszenia Pro-Senior i wiceprezes Nadnoteckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Wymienione zaszczytne tytuły przyznano w październiku - podczas konferencji zorganizowanej w ramach XXI Międzynarodowych Spotkań Seniorów. Z uwagi na inne obowiązki nasza laureatka nie mogła uczestniczyć w tym wydarzeniu, dlatego też stosowne honory odbierze podczas specjalnego spotkania zaplanowanego na 6 listopada.

Starosta Złotowski Ryszard Goławski złożył już pani Marii gratulacje!

Starostwo Złotów

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
anna
anna 23.10.2019, 12:40
Gratulacje. tak trzymać Pani Mario !!!

Pozostałe