50-lecie pożycia małżeńskiego

  • 22.10.2019, 12:29
  • iej
50-lecie pożycia małżeńskiego

Wójt gminy Zakrzewo Marek Buława w asyście zastępcy wójta i kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, Doroty Murach, odwiedził złotą parę, Państwa Stefanię i Alfonsa Czarnotta z Czernic, którzy obchodzić będą lada dzień pięćdziesiątą rocznicę ślubu - w związek małżeński wstąpili oni 25 października 1969 r. w Starej Wiśniewce.

Z tej okazji władze gminy złożyły szacownym Jubilatom serdeczne gratulacje i życzenia wszystkiego najlepszego w kolejnych latach wspólnego życia, jak również kolejnych rocznic w zdrowiu, miłości i wzajemnym szacunku. Wręczone zostały również przyznawane przez Prezydenta RP Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

UG Zakrzewo

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe