Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

  • 22.10.2019, 09:48 (aktualizacja 22.10.2019, 09:56)
  • iej
Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

- Wszystkim Państwu dziękuję za trud włożony w edukację i wychowanie naszej młodzieży, jednocześnie przekazuję wyrazy wdzięczności i słowa uznania dla wszystkich Waszych osiągnięć. Życzę, by ta iskra, która daje niesamowitą wręcz energię do działania nigdy nie zgasła - podczas wczorajszego spotkania z okazji Dnia Edukacji Narodowej powiedziała Wicestarosta Złotowski Małgorzata Sameć. Pogratulowała również dyrektorom poszczególnych szkół i placówek wciąż podejmowanych perspektywicznych i prorozwojowych inicjatyw.

Spotkanie było również okazją do podsumowania ostatnich miesięcy, które z uwagi na reformę systemu oświaty cechowała szczególnie wytężona praca.

Następnie przyszedł czas na osobiste, serdeczne gratulacje. Wicestarosta Małgorzata Sameć wraz ze Skarbnikiem Powiatu Grzegorzem Piękosiem i Dyrektorem Wydziału Oświaty w Starostwie Powiatowym w Złotowie Krzysztofem Doroszukiem dyrektorom i nauczycielom wyróżnionym Nagrodą Starosty Złotowskiego z okazji Dnia Edukacji Narodowej za rok szkolny 2018/2019 przekazała pamiątkowe listy gratulacyjne i kwiaty.

W zaszczytnym gronie nagrodzonych znaleźli się: Katarzyna Cielas – Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie, Marek Skórcz – Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie, Aldona Chamarczuk – Dyrektor Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Złotowie, Monika Wiśniewska-Ryczkowska – Dyrektor Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Złotowie, Maciej Nowicki – Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Polskich Olimpijczyków w Jastrowiu, Sabina Chwarścianek – Dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Krajence, Andrzej Motak (I LO), Roman Hernes, Jarosław Dudek i Grzegorz Kolera (Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie), Tomasz Sawa (ZSE), Urszula Martin (MOS), Natalia Jach-Surdyk (Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. dr. Janusza Korczaka w Jastrowiu), Dariusz Chilicki (SOSW), Joanna Spendel oraz Renata Aniserowicz (POPP).

Serdecznie gratulujemy!

Starostwo Złotów 

iej

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jedrzej
Jedrzej 24.10.2019, 19:02
a kiedy będzie dzień hydraulika stolarza murarza spawacza kasjerki czemu w tym dziwnym kraju jednym się daje a innym figa
n-l
n-l 22.10.2019, 10:32
A ta pani w zieleni to za co dostała nagrodę? Też się należała?

Pozostałe