Sukcesy SOS-W

  • 21.10.2019, 16:38 (aktualizacja 21.10.2019, 16:42)
  • iej
Sukcesy SOS-W

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jastrowiu ma na swoim koncie kolejny znaczący sukces! 13 medali - to bilans ubiegłotygodniowych zawodów. Podczas dwudniowej rywalizacji w ramach Makroregionalnego Mityngu Pływackiego Olimpiad Specjalnych, który odbył się w Szczecinie podopieczni trenera Dariusza Chilickiego zdobyli 6 złotych krążków, 2 srebrne i 5 brązowych.

SOSW reprezentowali: Sebastian Cofał, Dawid Godlejewski, Justyna Gołębiowska, Michał Mikityszyn, Maciej Mirosław, Wojciech Sanojca i Krystian Witczak.

Serdecznie gratulacje! 

Na przyszłość życzymy Wam, Drodzy Sportowcy, kolejnych sukcesów. Pasji i wytrwałości - tylko taka kombinacja pozwala na spełnianie marzeń. 

Starostwo Zlotow

fot. SOSW w Jastrowiu

iej

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe