Zwycięstwo Damiana Wrzesińskiego

  • 19.10.2019, 23:56 (aktualizacja 20.10.2019, 00:12)
  • iej
Zwycięstwo Damiana Wrzesińskiego

W walce wieczoru Gali Tymex Boxing Night 10 w Łomiankach Damian Wrzesiński pokonał na punkty pięściarza z Argentyny, Miguela Antina. Stawką był tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski w kategorii lekkiej. Postawa Damiana, wychowanka Sparty Złotów, została wysoko oceniona przez fachowców! To był jego dzień! W Łomiankach zjawiła się spora grupa kibiców ze Złotowa dopingując swego ulubieńca!

Gratulujemy sukcesu!

iej, foto: Polsat Sport

iej

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Michał Stargard
Michał Stargard 20.10.2019, 01:15
Brawo-Jak Ciocia Pszczólka gratuluje to jest to warte docenienia-osoba bardzo pogodna,a umie docenić sztuki walki ;) pozdrawiam Zawodnika i V=Całe Nowiny z Ciocią Pszczółką na czele;)
Maria Jaszczyk
Maria Jaszczyk 20.10.2019, 01:09
Dwoje Kibiców, dawnych mieszkańców Nowin było w koszulkach Drużyny SZPIKu. Kibicowali Oni w naszym imieniu, byli naszą delegacją. Gratulujemy Damian

Pozostałe