V liga:
Kolejka 11 - 19-20 października |
Sparta Oborniki | 2-2 | 1922 Lechia Kostrzyn | 19 października, 14:30 |
Pogoń Łobżenica | 4:0 | Sparta Złotów | 19 października, 15:00 |
Płomień Połajewo | 3-1 | Czarni Czerniejewo | 20 października, 14:00 |
Sokół Pniewy | 0:1 | Wełna Skoki | 19 października, 16:00 |
Leśnik Margonin | 4-0 | Zamek Gołańcz | 19 października, 15:00 |
Iskra Szydłowo | 7-0 | Zjednoczeni Trzemeszno | 19 października, 13:00 |
Huragan Pobiedziska | 0-1 | Concordia Murowana Goślina | 20 października, 15:00 |
GLKS Wysoka | 2-2 | Noteć Czarnków | 19 października, 15:00 |
Klasa okręgowa:
Kolejka 11 - 19-20 października |
Sokół Szamocin | 8-3 | Fortuna Wieleń | 19 października, 15:00 |
Sokół Damasławek | 5-2 | Stella Białośliwie | 20 października, 15:00 |
Polonia Chodzież | 8-0 | Tarnovia Tarnówka | 19 października, 15:00 |
Wenus Jędrzejewo | 0-3 | Unia Wapno | 19 października, 15:00 |
Korona Stróżewo | 4-0 | Iskra Wyszyny | 19 października, 15:00 |
Orkan Śmiłowo | 6-0 | Zjednoczeni Kaczory | 20 października, 14:00 |
Noteć Rosko | 3-1 | Kłos Budzyń | 19 października, 15:00 |
Noteć Dziembowo | 4-0 | Orzeł Pęckowo | 20 października, 14:00 |
Klasa A:
Kolejka 10 - 19-20 października |
Włókniarz Okonek | 3-0 | Sokół Kościerzyn Wielki | 19 października, 15:00 |
Iskra II Szydłowo | 4-0 | Leśni Zawada | 20 października, 13:00 |
Polonia Jastrowie | 5-0 | Iskra Krajenka | 19 października, 16:00 |
KP Piła | 0-1 | Derby Stara Łubianka | 19 października, 11:00 |
Drawa Krzyż Wielkopolski | 1-4 | Łobzonka Wyrzysk | 19 października, 14:00 |
KS Leżenica | 2-1 | Arto Trzcianka | 20 października, 12:00 |
Gryf Zofiowo | 0-3 | Błyskawica Nieżychowo | 20 października, 14:00 |
Klasa B:
Kolejka 9 - 19-20 października |
Piast Skic | 7-1 | Noteć Miasteczko Krajeńskie | 20 października, 13:00 |
Noteć II Dziembowo | 4-5 | Korona Brzeźnica (k. Jastrowia) | 20 października, 11:00 |
ZKS Zelgniewo | 2-3 | Jedność Zakrzewo | 20 października, 13:00 |
GTS Lipka | 1-2 | Korona Dębno | 20 października, 15:00 |
Zryw Sypniewo | 1-5 | Leśnik II Margonin | 19 października, 15:00 |
Legion Krępsko | 0-4 | Iskra Bądecz | 20 października, 14:00 |
Liga PZ LZS
Krajan Podróżna - Naprzód St. Wiśniewka 5:5
Iskra Czernice 8-1 LZS Górzna
Napisz komentarz
Komentarze