Maraton pływacki

  • 17.10.2019, 23:21
  • iej
Maraton pływacki
Złotowskie Centrum Aktywności Społecznej zaprasza wszystkich lubiących pływanie i rywalizację do udziału w Maratonie Pływackim w Złotowie! V edycja odbędzie się w sobotę, 16 listopada w pływalni Laguna przy ul. Norwida 4a. Start o godz. 18.00!

Zadaniem uczestników będzie przepłynięcie jak najdłuższego dystansu w ciągu 60 minut.

W zawodach mogą wziąć udział osoby w wieku od 16 lat (rocznik 2003 i starsze). Uczestnicy będą rywalizować w czterech kategoriach: K 16-35, K36+, M 16-40 i M41+. Organizator przewidział nagrody za miejsca I-III w każdej kategorii.

Rejestracji można dokonać do niedzieli, 10 listopada włącznie bezpośrednio w siedzibie organizatora wydarzenia - Złotowskiego Centrum Aktywności Społecznej, Aleja Piasta 26, kasie pływalni Laguna lub poprzez wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: [email protected]

W zgłoszeniu należy podać:

- imię i nazwisko,

- miejscowość zamieszkania,

- telefon kontaktowy,

- adres e-mail,

- jedną z kategorii wiekowych,

- przybliżony dystans, jaki zawodnik zamierza przepłynąć.

 

Szczegóły udziału w wydarzeniu znajdziecie Państwo w REGULAMINIE MARATONU.

ZCAS

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe