Galeria Aura Park już otwarta!

  • 17.10.2019, 00:17 (aktualizacja 17.10.2019, 08:43)
  • iej
Galeria Aura Park już otwarta!

Otwarcie nowej galerii wyznaczono na czwartek 17 października 2019 - godz. 7.00. Postanowiliśmy zatem o godzinie "0" zajrzeć pod galerię.

Jest tu kto? Klientów sporo, pierwsi dostali kupon na czajnik za kilka złotych. 

 

iej

Zdjęcia (24)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Roy
Roy 18.10.2019, 06:48
Czy będą wywiady z ludźmi, którym udało się kupić czajnik za kilka złotych?. Wstali rano, wyczekali w kolejce, to są nasze bohatery. Co tydzień jeden wywiad. Chętnie poczytam wszak też lubię rano wstać.
wd
wd 17.10.2019, 14:14
Jeden z ME mówił mi żeby nie kupować w Złotowie sprzętu.W Pile jest taniej. W Złotowie jest drożej aby można było spuścić znajomym.
brunerski
brunerski 18.10.2019, 13:08
jakoś nie wierzę by ceny były zróżnicowane ze względu na miejscowość... (chyba że gdzieś jest konkurencja większa?); pojedziesz do Piły by kupić telewizor 32 cale o 20 zł tańszy?
W Pile sprzedawcy nie mają znajomych?
Antoni
Antoni 17.10.2019, 13:04
Mimo wszystko tych ludzi jest bardzo mało. Porównując do naszej ligi penetratorów Lidla to można powiedzieć o dużej przewadze. Nowa galeria nie przebiła karpia za 12 czy kurtek za 89.
ttr
ttr 17.10.2019, 22:25
Przy Lidlu zawsze jest więcej
seba
seba 17.10.2019, 12:53
Żeby wstać przed 7:00 by zobaczyć od wewnątrz nowy sklep i dostać cukierka? Hahahahaha
Gość 123
Gość 123 17.10.2019, 11:08
No zlotów ma galerie ok. Ale nie pomyślał nikt o inwalidach? Jak mam wejść do góry? Wielki minus!!!!!!!!!!!!!
Kiks
Kiks 17.10.2019, 08:34
Widze jeden sklep na zdjęciach niezła reklama.
ja84
ja84 17.10.2019, 07:41
jest petarda, malo co sie nie pozabijali na wejsciu...konferansjer mogl chociaz ludzi powstrzymywac przed takim natarczywym wpychaniem sie w kolejke...telewizorow i czajnikow dla wszystkich wystarczy
tylko
tylko 17.10.2019, 07:17
to tylko media expert na razie otworzyli o 7.00
niki
niki 17.10.2019, 07:16
otwarcie a nie wszystkie sklepy otwarte
?
? 17.10.2019, 09:16
Extra GALERIA.
Ma się dobrze wybrany samorząd ma się inwestycje. Ciekawi tylko czy grunty pod galerią tostanowią własność inwestora czy są w użytkowaniu wieczystym.
Czy miasto z tego tytułu coś zarobi czy nie.
brunerski
brunerski 18.10.2019, 13:06
jaka by nie była forma własności,do gruntu zawsze się płci podatek
Zpianski
Zpianski 18.10.2019, 20:59
Nieprawda, mając własny grunt nie płaci się podatku. Płaci się podatek od nieruchomości która na nim stoi.

Pozostałe