Związek Gmin Krajny nagrodzony

  • 16.10.2019, 11:14 (aktualizacja 16.10.2019, 16:41)
  • iej
Związek Gmin Krajny nagrodzony
W ramach czwartej edycji konkursu „Aktywni w Wielkopolsce” Związek Gmin Krajny w Złotowie po raz drugi został doceniony i otrzymał wyróżnienie w postaci nagrody pieniężnej.

 

10 października 2019 roku podczas uroczystej Gali Międzynarodowego Kongresu Ochrony Środowiska Envicon Environment 2019 nagrodę za najlepsze wyniki w selektywnej zbiórce odpadów w województwie wielkopolskim oraz sukcesywnie prowadzoną edukację ekologiczną wręczył Przedstawicielowi Związku Gmin Krajny Katarzynie Trawka członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego – Jacek Bogusławski oraz Magdalena Dutka, prezes zarządu Abrys.

W tym roku kapituła doceniła podmioty, które w największej mierze odpowiadają za rezultaty w zakresie realizowanej gospodarki odpadami.

Konkurs o Puchar Recyklingu, organizowany przez czasopismo „Przegląd Komunalny” jest przedsięwzięciem, w ramach którego nagradzane są podmioty realizujące najbardziej efektywne systemy selektywnej zbiórki odpadów, a także prowadzące ciekawą i skuteczną edukację ekologiczną.

Pragniemy dodać, że Związek Gmin Krajny w 2016 roku również odebrał nagrodę i wyróżnienie w ramach w/w konkursu.

Więcej informacji o konkursie na www.pucharrecyklingu.pl.

ZGK

iej

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
sqw
sqw 17.10.2019, 16:19
Jaja sobie robicie z ludzi czy jak?

Pozostałe