AURA PARK rusza w czwartek

  • 15.10.2019, 19:27 (aktualizacja 15.10.2019, 19:43)
  • contact contact
AURA PARK rusza w czwartek
Mieszkańcy Złotowa i okolic doczekali się galerii handlowej. Obiekt pod nazwą AURA PARK rozpoczyna funkcjonowanie od czwartku, ale już przed otwarciem robi duże wrażenie. Aktualnie trwają ostatnie prace wykończeniowe na zewnątrz budynku, a wewnątrz najemcy powierzchni handlowej zatowarowują swoje sklepy.

Galeria należy do złotowskiej spółki ME Invest, związanej z spółką TERG S.A. – właścicielem sieci niespełna 500 elektromarketów w całym kraju i jednocześnie największym pracodawcą w Złotowie.

Nie mogło więc w nowej galerii zabraknąć marketu Media Expert. Został on przeniesiony z budynku przy Al. Piasta i jednocześnie powiększony do powierzchni ok. 1 tys. m.kw. Uroczyste otwarcie nastąpi w czwartek już o godz. 7:00.

W dniu otwarcia na klientów czekać będą wyjątkowe promocje cenowe oraz wiele dodatkowych atrakcji, jak np. „koło fortuny”, zabawy i konkursy z nagrodami (również dla najmłodszych) i inne niespodzianki.

- Mamy nadzieję, że uda się nam zainspirować mieszkańców Złotowa do eksplorowania i rozwijania swoich pasji do nowoczesnych technologii i innowacji. I to nie tylko w dniu otwarcia– takimi słowami zapraszają mieszkańców przedstawiciele Media Expert.

Inne marki, które będą obecne w AURA PARKU to m.in.: CCC, 4F, Rossmann, Smyk, KIK, Martes Sport i Żabka. Będzie też część rekreacyjna. Co ważne, obiekt jak i infrastruktura zewnętrzna są całkowicie przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wygląd budynku współgra z sąsiednimi obiektami, stąd np. zastosowanie cegły klinkierowej w tak dużym zakresie.

Inwestor zagospodarował również tereny bezpośrednio przyległe do galerii, udostępnione w tym celu przez miejski samorząd. To parking dla klientów oraz oddzielny dla obsługi obiektu (od strony ul. Łowieckiej), zejście do terenów przy jeziorze Baba, plac zabaw dla dzieci oraz drogi dojazdowe. Miasto miało w tym interes ze względu na wpływy z podatku od nieruchomości, w której prowadzona bezie działalność handlowa. Generalnym wykonawcą prac budowlanych jest firma Trasko–Inwest z Ostrzeszowa.

 

(kb)

 

contact contact

Zdjęcia (16)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (34)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.pzl24.pl z siedzibą w Złotowie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
W.F.T.
W.F.T. 18.10.2019, 18:58
Hitem byłby NANDOS
Zniesmaczona
Zniesmaczona 17.10.2019, 07:36
Odezwała się w komentarzach złotowska mentalność. Galeria zła, sklepy złe, będą oszukiwać tylko ciekawe czemu od rana stoicie tam w kolejce? Złotowscy Janusze jeszcze się taki nie urodzil co by wam dogodzil.
DINO
DINO 19.10.2019, 17:09
Dlaczego narzekasz na narzekających? Jesteś jak ujadający pies który ujada na ujadajàcego psa za to że tenże ujada.
Jan
Jan 17.10.2019, 05:40
Ostatnio w dużych miastach spostrzegłem, że chyba nadchodzi zmierzch galerii. Kupa w nich pustych boksów. Wprawdzie w Złotowie to na razie jedyna, ale już jestem ciekawy, co stanie się z budynkiem koło poczty?! Choć trudno ten budynek nazwać galerią to pewna przesłanka i ostrzegator już był. Sklep spożywczy w galerii by był rentowny musi być duży lub ekskluzywny (czyli drogi). A takich w ZŁ nie potrzeba.
Jaki
Jaki 18.10.2019, 13:21
Wlasnie potrzeba.Piotr i Paweł był zawsza pelen ludzi, co oznacza, że ludzie mają dość szajsu z Biedry i innych dyskontow.
seba
seba 17.10.2019, 12:50
Krótka historia złotowskiej Stokrotki jest (a raczej była) bardzo ciekawa. Wystarczy porozmawiać z pracownikami
Wid
Wid 17.10.2019, 18:44
Gość wydymał bank, właściciela, firmę franczyzową a na koniec wydymał pracowników.
Normalny
Normalny 16.10.2019, 16:54
Ludzie po co wy narzekacie, jak się komuś nie podobają sklepy w tej galerii to niech do nich nie zagląda
Gszebita
Gszebita 16.10.2019, 14:46
To teraz zamiast oszukiwać w media expert będą oszukiwać w całej galerii :)
Pytacz
Pytacz 16.10.2019, 13:41
Czy w tej galerii będzie kino?
Odpowiadacz
Odpowiadacz 16.10.2019, 15:49
niestety nie, ale w Złotowie jest już kino, i to nawet blisko! "Kino Rodło"
Hania
Hania 16.10.2019, 12:34
Jeżeli nie będzie taniej APTEKI to mamy problem. Podstawa dla galerii.
seba
seba 16.10.2019, 12:39
apteka miała być, ale w Złotowie nie może już powstać kolejna apteka ze względu na limity wynikające z przepisów
Lucjan Szajbalski
Lucjan Szajbalski 16.10.2019, 20:40
Wiem, ale to nie przekonało merkelowej. Ponoć osobiście zabiegała.
Marcin
Marcin 16.10.2019, 12:17
Patrzac jakie sklepy beda w tej galerii stwierdzam, ze w dalszym hala targowa bedzie bardziej interesujaca. Chociaz mozna zjesc dobry obiad obok u Pana Piekuta
Konsument złotowski
Konsument złotowski 16.10.2019, 09:35
Czy będzie bar z piwem i dobrym jedzeniem? Takowego w Złotowie brakuje. No i żeby jeszcze był czynny przynajmniej do 24 00.
seba
seba 16.10.2019, 12:31
Potwierdzam, brakuje w Złotowie baru szybkiej obsługi, gdzie można wejść i od ręki dostać danie, coś w rodzaju dawnych barów mlecznych, ale oczywiście w nowoczesnych standardach. w dużych miastach jest mnóstwo takich lokali gastronomicznych
Iga
Iga 16.10.2019, 07:53
Galeria w centrum ? Czego się można było spodziewac. Galerie się buduje na uboczu ;)
Ktoś
Ktoś 16.10.2019, 07:36
Żaba to jest jakis żart? Porażka
Bla la
Bla la 16.10.2019, 00:13
Te sklepy to istna żenada 3/4 przeniesione. Słabe
Zlotowianka
Zlotowianka 15.10.2019, 22:21
Nie rozumiem na czym ten AURA PARK polega.
Ta nazwa to chyba żart bo mogła by byś też nazwa PEŁNA KASA GALERIA WASZA od czwartku.
Do Parku pójdę czy kasę zostawię zobaczymy.
Xyz
Xyz 15.10.2019, 22:06
Parodia.
Sklepy beznadziejne.
4F w Złotowie już jest.
Media Expert tylko się przenosi.
Smyk super zwłaszcza dla złotowskich mam i dzieci. CCC zmieniło tylko lokalizacje.
KiK itp.? Hmmmm??????
Czy naprawdę Złotów nie jest stać na jakieś porządne marki jak H&M, Reserved itp.?!
Co do jedzenia....nie ukrywam,że było wrażenie,że złotowianie liczyli na McDonalds lub KFC a nie "100tny kebab"!.
petarda
petarda 15.10.2019, 23:50
Żeby McDonalds wszedł do takiej wiochy jak Złotów, to musiałaby tędy przebiegać autostrada
fajerwerka
fajerwerka 16.10.2019, 15:51
lub droga krajowa
Ewa
Ewa 15.10.2019, 21:07
i tak w tej galerii nic ciekawego nie ma ,więc nie wiem jakie doczekanie ,wszystkie sklepy te same prawie co były tylko jeden nowy i nowa knajpa to tyle nawet nie ma gdzie zakupów zrobić xD
kelner
kelner 15.10.2019, 20:48
Najbardziej współgra z Domem Polskim
Łukasz, Piątkowo
Łukasz, Piątkowo 15.10.2019, 20:37
Żabki w Poznaniu to są na każdym rogu.. W galerii to powinien być co najmniej dyskont, aby wygenerować ruch .
Kamil
Kamil 15.10.2019, 20:31
Już od kilku lat sieci handlowe ( spożywcze ) nie inwestują w galerię handlowe. Niestety w tygodniu obroty takiego sklepu są bardzo niskie a samymi weekendami ( piątek, sobota ) niestety nie zarobi na dzierżawę i koszty sklepu.
handlowiec
handlowiec 15.10.2019, 20:08
jeżeli nie będzie tam dużego marketu spożywczego to nie wróżę sukcesu od strony biznesowej, Żabka na pewno nie przyciągnie stałego klienta, a pozostałe marki sieciowe nie oferują produktów nabywanych codziennie
Iks
Iks 15.10.2019, 20:19
Jak może nie być marketu spożywczego? W Pile w Kasztanowej też przez jakiś czas nie było ale najemcy Odczuwając słaby ruch wymusili to na dyrekcji galerii grożąc likwidacją swoich sklepów i wprowadzono Intermarche. Bez tego galeria by padła, znam dobrze ten temat
pt
pt 15.10.2019, 20:03
Katastrofa dla małego miasta które ma za dużo lokali. Najemcy dostaną popalić.

Pozostałe